Didelės opcijos gauti kreditus įtrauktiems į juodąjį sąrašą žmonėms.

parašė , 2012-05-27 16:06

Ne taip seniai skolina, nebuvo, kad sunkiai, kad gautų iš tikrųjų bankus atgal buvo labai dosnūs. Jie duos finansavimą beveik bet ką, kas nori gauti namą. Tokiu būdu, kas įvyko buvo buvo daug žmonių, kurie tęsė ir gavo paskolą. Deja daug jų nebuvo taip laimingas, daug jų nesugebėjo užmokėti, jų mėnesinis dues todėl atsiliko nuo jų skolų, kurios tada įtraukė į juodąjį sąrašą juos.

Kas įvyko buvo taip blogas, įstatymai buvo padaryti ir prisitaikė kaip Nacionalinis Kredito įstatymas Pietų Afrikoje, kad verstųsi griežtesne politika kai prieita prie paskoloms pritarimo.
Su įstatymais kaip tai paskirtų, įtrauktų į juodąjį sąrašą žmonių buvo daugiau sutrikdyti negu anksčiau. Ką jie gali padaryti dabar, kad pagerintų jų kreditus ir kreiptųsi dėl kitos vidaus kreditas?

Dabar, Bankai galvotų dukart apie skolinti pinigus žmonėms kaip jie. Kas gali būti padaroma, kad gautų kreditus įtrauktiems į juodąjį sąrašą žmonėms?

Ekspertai sako mums, kad yra tiktai vienas geras būdas gauti finansavimą šiandien, kai jūs esate įtrauktas į juodąjį sąrašą. Užims viskam daug laiko ir pastangų asmens dalyje tai todėl, kad geriausias pasirinkimas sugrąžina jūsų gerą kreditą.

Daiktai kaip tai geriau pasako negu padarytas, bet tai yra geriausias būdas, kuriuo žmonės gali įtikinti bankus ir skolinančias įstaigas, kad jie yra paskirti ir rimti kai prieita prie užmokesčių.

Kadangi perspektyvos žmonės gali išvalyti savo vardą nuo sąrašo, gaudami gerus kreditus ir dirbdami jų kelias į gerą grakštumą banko per advokatą. Užmokėkite savo skolas ir ankstesnę paskolą ir turėkite advokatą panaikinti skolą.

Jūs galite taip pat įtikinti skolintojus, padėdamas didžiulį kiekį kažkas apytiksliai 50 % išvengti juodojo sąrašo nuosprendžio ir parodyti jūsų nuoširdumą. Tai reiškia, kad žmonės po sąrašu turi visada apsipirkti namams jų biudžeto viduje ir taupyti didžiulį kiekį indėliui.

Tai sudėtinga, bet čia yra kai kurie naudingi patarimai, kad išlygintų kelią į gerus kreditus ir užmokėtas skolas.

1. Paprašykite profesinės pagalbos, turėdamas reikalo su jūsų skolomis. Nueikite įsiskolinusiam konsultantui. Profesionalas gali padėti įtrauktiems į juodąjį sąrašą žmonėms susidurti su skolomis ir vis dar turėti pakankamai daug kasdieninėms kainoms. Jie gali taip pat padėti žmonėms kreiptis dėl kreditas ir gauti jų pageidaujamą turtą, kai tik jie pašalina savo blogus kreditus.

2. Jūs galite pažiūrėti į specializuotą banką ir įstaigas, kuris siūlo kreditas programas įtrauktiems į juodąjį sąrašą žmonėms. Nuošalėje su šiuo pasirinkimu yra didesnė palūkanų norma.

3. Konsoliduokite kreditus. Per šį procesą, jūs padedate visas savo skolas į vieną pranešimą, į vieną didžiulę paskolą, kur atmokėjimas yra išplėstas, ir palūkanų normos yra žemesnės. Šis procesas padeda daug žmonių atsiskaityti su jų skolų viršvalandžiais.

Įstatymai ir Griežtesnė banko politika padarė tai sunkiai įtrauktiems į juodąjį sąrašą žmonėms, kad valdytų jų turtą, bet visada atsimintų, kad sprendimai yra tiek, kiek problemos. Yra daug būdų gauti finansavimą, jūs norite ir gauti kreditus įtrauktiems į juodąjį sąrašą žmonėms. Mes tik turime paprašyti aplink surasti tai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *