Ilgalaikės paskolos

parašė , 2012-05-20 12:15

Yra tokių žmonių, kurie galvoja, kad ilgalaikės paskolos su blogu kreditu tik pablogina finansinę situaciją. Tačiau praktiškai yra kitokia realybė.

Pagrindinė mintis, kodėl žmonės taip galvoja apie šias paskolas, yra tai, kad esant didelėms palūkanoms per ilgą laiką yra sumokama labai daug pinigų. Ir daugeliui tai yra pinigai, kuriuos būtų galima panaudoti padengiant kitas skolas.

Tačiau tikroji šių paskolų vertė yra tai, kad jos suteikia galimybę grąžinti didelę pinigų sumą, o tai ilgainiui atsiperka finansiniu stabilumu.

Realūs paskolų variantai

Yra keletas paskolų, kurios padės sumažinti finansinį spaudimą. Dvi pagrindinės yra ilgalaikės paskolos su blogu kreditu bei trumpo termino.

Ilgalaikės paskolosAbiejų paskolų atveju blogas kreditas yra svarbus, nes nuo jo priklausys paskolos palūkanos. Jei gavėjas turi gerą kreditą, tai skolintojas suteikia mažas palūkanas. Teikiant ilgo termino paskolas su blogu kreditu yra didesnė rizika, todėl ir palūkanos atitinkamai turi būti didesnės.

Ilgalaikių paskolų atveju skolintojai turi laukti ilgai, kol atgaus savo pinigus. Greitųjų paskolų atveju skolintojai greitai atgauna savo pinigus, todėl palūkanų norma gali būti mažesnė.

Ilgalaikių paskolų pranašumai

Svarbiausias faktorius yra jūsų finansinis statusas. Paskola gali būti panaudota bet kokiam tikslui: neapmokėtų sąskaitų padengimui arba mažam verslui plėtoti. Jeigu tikslas yra padengti didelę skolą, tai paskolos suma turi būti didelė.

Tada ir pasireiškia ilgalaikių paskolų pranašumas: greitosios paskolos yra greitai grąžinamos, tačiau mėnesinė įmoka yra didelė, o ilgo termino paskolų įmokos gali būti mažesnės, nes paskolos suma yra paskirstoma per ilgesnį laikotarpį.

Žinoma, teikdami tokias paskolas skolintojai nori žinoti, kad ji bus grąžinta. Žinant tai leis suprasti jūsų situaciją. Juk mokėti po 300 litų 72 mėnesius yra lengviau nei mokėti 1500 litų.

Pasižvalgykite

Tačiau negalima teigti, kad nerasite pasiūlymų su mažomis palūkanomis, ypač internete. Ilgalaikė paskola su blogu kreditu teikiama banke gali turėti dideles palūkanas, tačiau dėl konkurencingumo internete galite atrasti ir pigesnį pasiūlymą. Gerai paieškojus tikrai galima rasti labiau įperkamą variantą.

Taip pat, jeigu paskola yra su užstatu, tai net ir banke galima gauti mažesnes palūkanų normas. Tai tikrai padeda sumažinti skolintojo patiriamą riziką.

Apibendrinant, galimybių tikrai yra, tačiau reikia gerai paieškoti prieš priimant bet kokį sprendimą. Ilgalaikės paskolos visada geriau, jei neturite stipraus finansinio užnugario šiandien.

Vienas atsakymas į “Ilgalaikės paskolos”

  1. albinas says:

    Man 69 metai. Kur galėčiau gauti paskolą greitą? Gaunu pastovias pajamas 1040 Lt/mėn.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *