Kai buvusiojo persekiojimas peržengia ribas…

parašė , 2019-02-28 19:27

Vienai moteriai gsm blake buvo reikalinga, norint įsitikinti, kad vyras tikrai nuėjo „į kairę“. Tai – nemaloni priežastis, tačiau kažką daryti juk reikia. Turėdama įtarimų, ji taip pat norėjo turėti ir įrodymų.

Sekė vyrą, kad išsiaiškintų jo meilės romaną

Moteriai sekimo iranga pavyko gauti iš vienos firmos, prekiaujančios įvairaus tipo sekimo įranga, tarp jų ir tokiais aparatais, kurių jai prireikė norint išaiškinti vyro piktadarystes. Tad pirmiausia prireikė pasiklausymo įrangos, vadinamosios blakės. Taip pat nutarė ir naudoti GPS seklį, kad sužinotų, kur gyvena meilužė. Sekdama vyrą iki jos namų, vėliau įsitaisiusi automobilyje (išsinuomojo kitą automobilį), užsislapstinusį ji vyrą kelis kartus nufotografavo su meiluže.

Vyrui neatskleidė, kaip sužinojo

GSM sekimo įrangaLemiamą akimirką moteris vyrui pateikė nuotraukas ir pasakė, kad viską apie jį žino. Ji norėjo nutraukti santykius, to paties norėjo ir vyras. Moteris galbūt tikėjosi, kad jis puls atsiprašinėti ir norės viską taisyti, pažadės pradėti iš naujo. Deja, viskas vyko kiek kitaip. Vyras pasakė, kad jam labai liūdna, kad viskas taip atsitiko. Deja, jie labai vienas nuo kito nutolo, o jis įsimylėjo kitą moterį, gal būtų greitu laiku prisipažinęs ir pasiūlęs skirtis. Moteriai buvo labai skaudu, tačiau ji to neparodė ir tiesiog liepė jam kuo greičiau išsikraustyti.

Sekimo įrangą paliko

Nei vyras klausė, kaip moteris gavo informaciją, nei ji pasakojo pati. Tad apie sekimo įrangą kalbos nebuvo. Tačiau moteris visgi nepašalino tos įrangos. O tuomet, kai vyras išsikraustė, nebūtų buvę ir paprasta tą padaryti, nes blakė buvo jo asmeniniuose daiktuose, o GPS įrenginys – automobilyje.

Negali nustoti ir toliau sekti

Blogiausia, kad po poros dienų moteris pasijuto labai vieniša ir ėmė sekti savo vyrą su esama įranga. Jai staiga pasidarė smalsu, kaip dažnai vyras iš darbo iš karto skuba pas meilužę, arba kiek laiko jie būna darbo metu per pertraukas. Jai buvo smalsu ir išgirsti, kaip jis jai papasakojo apie skyrybas ir tai, kad žmona viską žino. Staiga, suprasdama, kad tai atsilieps jos pačios psichikai, ji ėmė sekti savo vyrą kiekvieną dieną. Įprasta, kad išsiskyrus porai sudaužytosios širdies savininkas ar savininkė bent socialiniuose tinkluose stebi, ką veikia kitas žmogus. Tačiau čia, šiuo atveju, ta situacija kartojosi keistesniais būdais. Bet ir po kelių savaičių ji vis dar stebėjo vyro elgesį. Galiausiai papasakojo viską draugei, nes atrodė, nebe ištvers. Prie draugės turėjo sunaikinti savo turimą visą sekimo įrangą ir prižadėti daugiau niekada jo neieškoti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *