Kreditai internetu

parašė , 2012-05-02 18:12

Internetinių paraiškų kreditui internetu privalumai ir trūkumai

Gali tekti ilgai laukti patvirtinimo norint gauti paskolą iš banko ar kitos skolinimosi institucijos. Jeigu jums greitai reikia pinigų, gali tekti pagalvoti apie paraiškos teikimą internetu kreditui internetu. Jums nebereikės laukti mėnesį ar ilgiau, kad gautumėte pinigų.

Gali atrodyti, kad kreditai internetu yra labai geras dalykas. Tačiau, kartu su privalumais, jos turi ir trūkumų. Taigi, kokie yra kreditų internetu privalumai ir trūkumai?

Mes jums atrinkome geriausius kreditų internetu pasiūlymus. Plačiau apie juos skaitykite kiekvieno iš skolintojų puslapiuose:

Kreditų internetu privalumai

Pirmiausia aptarkime naudą, kurią gaunate iš internetinių paskolų.

Lengvas greito kredito patvirtinimas lyginant su kitos rūšies paskolomis. Internetiniai skolintojai dažniausiai turi nedidelius reikalavimus, kuriuos lengvai patenkinsite. Tai gali būti stabilios pajamos, banko sąskaita ar tinkamas amžius.

Netgi jeigu jūs turite blogą kreditą, internetiniai skolintojai gali jums padėti. Jeigu prašysite paskolos iš banko, dažniausiai gausite neigiamą atsakymą.

Mažiau netvarkos – vienas iš varginančių dalykų imant kreditą internetu iš banko yra daugybė dokumentų, kuriuos jūs turite užpildyti. Jūs turėsite pristatyti tinkamus duomenis norėdami gauti kreditą internetu. Tačiau, teikdami paraišką internetu, jums nereikės tiek vargti. Jums tereiks užpildyti internetinę formą ir nusiųsti ją skolintojui.

Jums nebereikia laukti eilėje arba važiuoti į banką norint gauti kreditą internetu. Tai sutaupo jums pinigų ir laiko, nes galite tai padaryti namuose prie savo kompiuterio.

Kreditų internetu trūkumai

Nors šių kreditų privalumai ir yra patrauklūs, tačiau jos turi ir tam tikrų trūkumų.

Dideli mokesčiai ir palūkanos- specialistai nepataria imti šių paskolų, nebent tai yra būtina. Kreditai internetu turi didesnes palūkanų normas, palyginus su kitomis paskolomis.

Nepaisant didelių mokesčių ir palūkanų, jūs turėsite mokėti baudas už pavėluotas kredito įmokas. Kai kurios iš baudų gali būti tokios didelės, kad net du ar tris kartus viršija pasiskolintą sumą.

Trumpas kredito grąžinimo laikotarpis- dauguma bankų siūlo ilgesnį paskolos grąžinimo terminą, kuris dažniausiai būna metai ar dveji. Internetinės paskolos turi būti grąžintos per trumpą laikotarpį, dažniausiai nuo kelių savaičių iki mėnesio.

Neaiškios sąlygos – dažnai internetinės kreditų internetu teikimo įmonės turi tokių sąlygų, kurios verčia jus rizikuoti. Pasitaiko ir paslėptų sąlygų, apie kurias klienati dažniausiai nieko nežino.

Nors šie kreditai ir teikia naudos, tačiau yra dalykų, apie kuriuos jums reikia žinoti, prieš pasirašant paskolos sutartį. Jūs visada turite peržvelgti privalumus ir trūkumus prieš priimdami sprendimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *