Paskolos bedarbiams

parašė , 2015-10-12 18:27

Paskolos nedirbantiemsIki visai nesenai paskolos bedarbiams buvo nesuteikiamos nei internetu, nei jokiais kitais būdais. Nuėjus į artimiausią banko padalinį jūs būtumėte buvęs paprašytas pateikti savo pajamas įrodantį dokumentą – dažniausiai Sodros prašymą. Tačiau bedarbiai jo neturi, todėl ir paskolos jiems nebuvo suteikiamos. Bet tuomet pasirodė greitosios paskolos, o bandyti neatsilikti bankai pradėjo siūlyti ir panašias alternatyvas – vartojamąsias paskolas. Nors pastarosios buvo žingsnis į priekį su rinkos sąlygomis, jos vistiek negalėjo lygintis su greitosiomis paskolomis nei greičiu, nei asmenų, kuriems potencialiai gali būti suteiktos tokio tipo paskolos, platumu. Galbūt nėra visai aišku kodėl paskola bedarbiui yra tokia naudinga ir tiek ažiotažo sukėlusi naujovė, tad pasidetalizuokime konkrečias situacijas, kuomet tokia paskola gali būti naudinga.

Užduokite sau paprastą klausimą – ar kada nors pritrūkote pinigų? Atrodo lyg tai būtų kvailas klausimas ir iš dalies taip ir yra. Tačiau jei šis klausimas yra kvailas, tuomet identiškas klausimas – kuo gali būti naudingos paskolos bedarbiams yra vienodai kvailas. Esmė yra ta, kad paskolos suteikia mums galimybę turėti daugiau pinigų, bent laikinai. Tai taip pat reiškia, kad mes šiuos pinigus galime išleisti tam, kad norime, tad paskolų naudų yra tiek pat kiek ir būdų išleisti pinigus. Trumpai sakant – labai daug. Bet jei jūsų vaizduotė nėra pakankamai laki arba jei nesate iki galo įtikintas paskolų bedarbiams nauda, tuomet leiskite mums būti detalesniems.

Ištikus kokiai nors nelaimei mes labai dažnai galime neturėti pakankamai lėšų su ja susitvarkyti. Net ir tais atvejais, kuomet pinigų turime esame priversti juos nukreipti į nelaimės sprendimą, o tai gali būti problematiška jei tie pinigai buvo suplanuoti kitoms reikmėms. Tačiau kadangi mes kalbame apie paskolas bedarbiams, tai reikia atsiminti, kad šie žmonės dažniausiai neturės jokių pinigų nukreipti nelaimės sprendimui. Būtent tokiais atvejais paskola bedarbiui gali būti žvėriškai naudinga. Ji suteikia galimybę susitvarkyti su nutikusia nelaime iš kart, o apie pinigų grąžinimą ir pinigus apskritai galvoti ateityje. Jei būsime dar konkretesni, tai prašau įsivaizduokite situaciją, kuomet jums lūžo koja, o sveikatos draudimo paprasčiausiai neturite. Kojos lūžis yra toks dalykas, kurio negali atidėti “iki kito karto”, bei negali tiesiog laukti kol pinigai nukris iš dangaus. Toks nutikimas yra velniškai problematiškas ir todėl, kad sunku susirasti darbą, o tuo pačiu ir pastovias pajamas. Būtent tokiais atvejais paskolos nedirbantiems gali būti itin naudingos nes padėtų jums išspręsti šią situaciją labai greitai ir leistų bandyti grįžti į darbo rinką ir susiradus darbą grąžinti pasiimtą paskolą.

Jei neįtikina toks scenarijus, tai mes visuomet galime žvilgtelti kitur. Artėja šventės, o su jomis ir didžiulės išlaidos. Net ir tuomet, kai mes neturime pinigų ar darbo, esame vos neįsipareigoję ir tradicijų vedini bandome paruošti puotą savo artimiesiems. Prie stalo ruošimo pridėkime ir dovanų pirkimą ir nesvarbu kokios smulkios jos bebūtų ar kiek mažai giminaičių jūs beturėtumėte susidaro ganėtinai apvali sumelė per labai trumpą laiko tarpą. Galim sakyti, kad per savaitę reikia paruošti stalą bent dviem vakarienėms, nupirkti dovanas, papuošti eglutę, paruošti fejeverkus… Didelės, didelės išlaidos. Todėl paskolos bedarbiams šioje vietoje gali labai puikiai pasitarnauti ir nuimti nuo galvos visus rūpesčius, susijusius su pinigais. Būtent todėl greitos paskolos internetu ir yra tokios populiarios švenčių metu. Paklausa joms išaugo kone 4 kartus lyginant su visais kitais metų laikotarpiais.

Jei šių pavyzdžių yra maža ir nė vienas neatrodo aktualus, galime žiūrėti toliau. Kas trečias lietuvis yra dirbęs užsienyje ir dar tiek pat apie tai svarsto. Ekonominė emigracija yra puiki galimybė stumtis gyvenime pirmyn. Tačiau išvyka į užsienį kainuoja pinigus, kurių nedirbantys asmenys gali ir neturėti. Pavyzdžiui paprasta kelionė lėktuvu į Angliją gali atseiti kelis šimtus eurų – daugiau nei minimalus ar net vidutinis lietuvio atlyginimas. Todėl tokiais atvejais vėlgi į pagalbą yra pasitelkiame kreditai bedarbiams kurie padeda išspręsti šią problemą ir leidžia investuoti į savo ateitį.

Kaip matote, situacijų kuriose paskolos bedarbiams gali būti naudingos yra visa aibė. Čia yra viso labo tik keli pavyzdžiai, tačiau tikėtina, kad net ir šie atrodė labai artimi jums ir jūsų gyvenimui. Tikimės, kad dabar yra aiškiau kuo gali būti naudinga tokia paskola. Taip pat tikimės, kad pastebėjote ir tai, kad paskolos nedirbantiems gali būti naudojamos ne tik kaip pinigų šaltinis kiekvienos dienos išlaidoms, bet ir kaip investicija.

Everyone dreams. But some people can control their dreams and use them for whatever they want. Visit www.theveniceoriginals.com to learn how to lucid dream.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *