Refinansavimo privalumai

parašė , 2018-06-10 23:05

Refinansavimo nauda abejonių nekelia. Iš kur tą žinome? Šimtai žmonių kiekvieną dieną pasisako už tai pateikdami prašymą jam gauti. Jei paslauga neteikia naudos, tai tu jos paprasčiausiai neįsigyji, tiesa? Tokiam srautui žmonių plūstant į refinansavimą suteikiančių UAB'ų puslapius ir aptarnavimo centrus, ir kvailam aišku, kad tai yra labai naudinga paklausa.

Ji nėra aktuali kiekvienam. Ja labiausiai susidomi įsiskolinę asmenys. Tiesiai šviesiai sakant, tai juk tai principe ir yra paskolos įsiskolinusiems asmenims. Jiems jos skirtos, todėl jie jomis daugiausia domisi. Toks srautas žmonių tik parodo kiek daug piliečių Lietuvoje turi problemų su skolomis ir nesugeba jų grąžinti pagal savo įsipareigojimus. Paskolų refinansavimas įsiskolinusiems yra išeitis iš keblios padėties. Tai greičiausia ir kokybiškiausia finansinė pagalba pradedant skęsti greitųjų kreditų pelkėje.

RefinansavimasO, bet, tačiau. Kuo paskolų refinansavimas naudingesnis už kitas paskolas? Kodėl įsiskolinęs žmogus negali tiesiog pasiimti eilinio greitojo kredito ar paprašyti vartojimo paskolos iš banko? Pastarosios yra plačiai reklamuojamos, kai tuo tarpu refinansavimas nėra žinomas taip plačiai. Galime įvardinti tris pagrindinis priežastis:

  1. Kai žmogus susiduri su skolomis, tai skolintis pradeda norėtis mažiau. Paskolos pradeda sapnuotis košmaruose. Kai skolos smaugia niekas savo noru nenori dar labiau didinti savo naštos. Bet kita medalio pusė yra tokia: niekas tokiems asmenims ir nenori skolinti. Paskolos įsiskolinusiems nebėra išduodamos lyg niekur nieko. Reikia praeiti griežtesnę patikrą, kad bent minimalus greitasis kreditas galėtų būti suteiktas. Apie vartojimo paskolas nėra net kalbos, nes bankai labai nenoriai bendradarbiauja su įsiskolinusiais. Tai paskolų refinansavimo privalumas toks, kad jos yra išduodamos būtent įsiskolinusiems, o ne kam kitam. Tai yra viena iš pagrindinių ir paskutinių galimybių apsitvarkyti savo finansinius reikalus. Tai yra vienas iš svarbiausių refinansavimo privalumų.
  2. Net kai paskolos – greitos, vartojimo ar kitokios – yra išduodamos įsiskolinusiems, dažnai išduodančioji pusė nori apsidrausti. Kaip? Paprasta: reikalaujama užstato. Tai yra bandymas sumažint riziką. Jei neturi iš ko rinktis, tai nori ar nenori tenkia palikti kažką kaip užstatą. Su refinansavimu yra kitaip. Refinansavimas yra priskiriamas paskolos be užstato kategorijai. Taip suteikiama proga pasiskolinti turint skolų, bet neturint turto, kuris būtų tinkamas kaip užstatas. Čia yra antras ir svarbus refinansavimas privalumas.
  3. Na o trečiasias privalumas yra toks, kad paskolų refinansavimas duodamas labai didelėm sumom, bet mažom palūkanom. Įsiskolinusiam net pavykus gauti greitą paskolą situacija būna priešinga. Gauni nedidelės sumos paskolą su aukštom palūkanom. Bet juk pigios ir didelės paskolos reikia turint daug įsiskolinimų ir nepajėgiant jų grąžinti. Tą ir siūlo paskolų refinansavimas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *