Skubus kreditas

parašė , 2012-09-28 11:05

Ar Jūs žinote, jog turite galimybę gauti savo pirmąją skubią paskolą nemokamai? Taip, tai tiesa. Iš tikrųjų, ne visi paskolų davėjai siūlo šias paslaugas, taigi, Jums veikiausiai prireiks šie tiek laiko. Tačiau internete apstu skolintojų, kurie siūlo pirmąjį skubų kreditą internetu paimti nemokamai.

Kur aš galėčiau gauti savo pirmą paskolą nemokamai internetu?

Deja, Jūs greičiausiai nerasite vietinio kreditų davėjo, kuris siūlytų pirmąjį greitą kreditą internetu paimti nemokamai. Tačiau laimei, tai nėra problema. Kodėl ne? Ogi todėl, kad neilgai trukę naršydami internete Jūs rasite tai, ko ieškojote – skolintojo, kurio pirmas kreditas nekainuoja.

Ar toks kreditas iš tikrųjų yra visiškai nemokama?

Tiesą sakant, tai priklauso nuo greito kredito internetu davėjo. Kai vieni skolintojai siūlo 100% nemokamas paskolas, imant greitą kreditą pirmą kartą, kiti tuo tarpu šiek tiek sukčiauja. Sakydami, jog suteikia nemokamą paskolą, skolintojai paprastai turi omenyje palūkanas, tačiau vis dėl to taiko kitus paskolos suteikimo mokesčius. Kiti skolintojai teigia, jog “nėra jokio paskolos suteikimo mokesčio”, tačiau vis tiek taiko paskolai palūkanas. Taigi, įsitikinkite, ką paskolos davėjas turi omenyje, sakydamas, jog suteikia “nemokamą” pirmąją paskolą.

Kiek aš galiu pasiskolinti, pirmą kartą imdamas nemokamą skubų kreditą?

Kai Jūs nemokamai imate pirmąją skubų kreditą ar skubias paskolas, paprastai ji negali viršyti tūkstančio litų. Daugelis skolintojų leidžia, kad pirma nemokamai imama skubi paskola sudarytų ne daugiau, kaip 500-1000 Lt. Jeigu jie leidžia bet kam ir bet kada ir bet kokiomis pinigų sumomis imti nemokamas paskolas, veikiausiai jie pervertina savo finansines galimybes.

Kas nutinka tuo atveju, kai aš vėluoju sumokėti įmoką (grąžinti paskolą)?

Tokiu atveju paskola jau nebėra nemokama. Jūsų pirmas skubus kreditas yra nemokamas tik tuo atveju, jeigu Jūs ją laiku grąžinate. Jeigu Jums to padaryti nepavyksta, atsiranda palūkanos ir paskolos suteikimo mokestis. Galiu Jus tuo patikinti. Taigi, ĮSITIKINKITE, jog turite reikiamą pinigų sumą, kai ateis laikas grąžinti paskolą.

Jeigu patekote į bėdą ir Jums staigiai prireikia nedidelės pinigų sumos, nėra tinkamesnio sprendimo, kaip gerai žinoti, kur galima gauti pirmąją skubią paskolą nemokamai!

Daugiau informacijos apie tai, kaip ir kur gauti pirmąją nemokamą skubią paskolą ir apie tai, kaip gauti paskolą tiems asmenims, kurie turi prastą skolinimosi reputaciją, Jūs galite rasti apsilankę svetainėje apie paskolas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *