Graviruotos dovanos įvairiomis progomis

parašė , 2018-04-27 17:05

Dovanos visiemsIr vėl nesugalvojate dovanos gimtadienio proga? Nieko keisto, ši užduotis kankina ne vieną žmogų, pasiryžusį pasveikinti artimus draugus, gimines ar verslo partnerius. Jei dar nebandėte – dovanokite dovanas su išgraviruotais žodžiais. Štai keletas įdomių dovanų gimtadienio proga idėjų. Graviruotų dovanų privalumas – tai išskirtinis dėmesys, kurį parodyti labai lengvai ir paprastai leidžia tiesiog ant vienų ar kitų daiktų atsirandantys asmeniniai užrašai, linkėjimai.

Graviruota taurė

Išgraviruokite ant taurės gražiausius linkėjimus žmogui, kuriam tą taurę dovanosite. Bus prisiminimas gražus ir panaudojamas daiktas. O tą daiktą naudos būtent tada, kada kažką švęs, taigi, ne per darbus, o per linksmybes ar šventes, garbingu metu. Tai gera dovana ir artimam žmogui, ir tolimesnius diplomatinius ryšius atstovaujančiam bendradarbiui, šefui, verslo partneriui. Ši dovana nėra pernelyg asmeniška, ji net gali būti šiek tiek oficiali, kartu ji universali ir tiks visiems.

Graviruotas įrėmintas linkėjimas

Vietoje įprastų atvirukų garbingos progos metu galite įteikti graviruotą metalo ar stiklo paveikslą, kuriame bus išrašyti visi svarbiausi žodžiai. Tokiu būdu pagerbsite žmogų, kuriam tai skirta, o taip pat ir suteiksite originaliu būdu išreikštus linkėjimus.

Graviruotas metalinis viskio buteliukas

Liaudiškai vadinama „fleškutė“ vis pasitarnauja kur ne kur – išsitraukti iš skverno metalinę gertuvę patogu ir per šventes, ir šaltą žiemą žvejojant ant ežero. Tad tokia dovana taip pat gali būti suasmeninta, jeigu ant metalinės sienelės bus išgraviruoti gražūs žodžiai, o gal melodijos natos.

Graviruotas kavinukas

Metalinis kavinukas – dar vienas daiktas, ant kurio galima kažką graviruoti. Kava – toks šiltas ir visiems mums malonus dalykas, puikus gėrimas, be kurio kai kas net neįsivaizduoja savo dienos. Taigi, graviruotas kavinukas gali skleisti gerą aromatą ir gražius, šiltus žodžius. Tai gera dovana artimam žmogui.

Graviruotas metalo įrankis

Tikram vyrui, kuris daug dirba garaže ar kažką su technika, inžinerija, galima padovanoti gerą sunkų metalo įrankį. Atsuktuvą, veržliaraktį ar plaktuką. O ant rankenos išgraviruoti ir rimtą vyrišką linkėjimą. Dovana tiks ne kiekvienam, bet kam tiks, tam įsimins ir pasitarnaus.

Graviruotas veidrodėlis

Veidrodėli, veidrodėli, kas pasaulyje gražiausia? Tu. Tai ne būtinai tie žodžiai, kurie turi atsirasti ant veidrodėlio, tačiau kažkas panašaus ten galėtų būti. O gal kitas linkėjimas, kuris iškart taip pribloškia, nudžiugina bei pakelia nuotaiką, kad daugiau nieko daryti net nereikia, nei į tą veidrodį žiūrėti. Tuomet reikėtų išgraviruoti kažkokį komplimentą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *