Grynųjų pinigų kreditas ir pėstininko parduotuvės, sparčiai augančios globalinėje finansinėje

parašė , 2013-10-15 14:42

Per paskutinius keletą metų, globalinė finansinė krizė žaidė nuniokojimą su daugeliu pramonės šakų. Viena pramonė, tačiau, klesti sudėtingais ekonominiais laikais. Pėstininko pramonė.

Vieną kartą pamatytas kaip šiek tiek ūksmingi ar užkulisiniai dileriai, tiktai užpakaliniam galui visuomenės, pastaraisiais metais tai pasikeitė. Vidurys į viršutinę klasę mato pašalpą verslo modelio, ir pėstininko pramonė patyrė atgimimą ir naują garbingumą.

Pėstininko parduotuvės yra teisiškai duotos licenciją firmos, kurios skolina pinigus prieš asmeninę nuosavybę (įkeistas turtas). Pėstininko parduotuvės savininkai yra profesiniai ir daug žinantys asmenys su didele patirtimi įvairių dalykų vertinime.
Bendri dalykai, kad užstatytų apima auksą ir kitus brangiuosius metalus, papuošalus ir laikrodžius, automobilius, karavanus, valtis ir reaktyvines slides. Verslo augalas ir įranga yra taip pat geras pasirinkimas. Iš tikrųjų, jei dalykas yra vertas pinigų, ten yra tikėtinas pėstininko dileris, kuris pavers tai į grynuosius pinigus.

Procesas yra paprastas. Jūs įvedate savo dalyką į pėstininko parduotuvę, ir dileris pažiūrės ir duos jums vertę, kurią jie paskolins prieš dalyką. Tuo metu, kai tai bus mažiau, negu ‘nauja’ turto vertė, tai yra dažnai tiek daug, kiek jūs galėjote pasiekti dalykui, jei jūs pardavėte tai tiesiai. Kai tik dėl kainos sutaria, teisėta greitas kreditas bus sudaryta ir pasirašyta abiejų partijų. Paprastai trukmė yra trys mėnesiai, bet dažnai jei jūs negalite išpirkti dalyką to periodo pabaigoje, greitas kreditas gali būti išplėsta. Tai užsitrauks papildomus mokesčius ir palūkanas, tačiau.

Pėstininko parduotuvė laikys turtą, kol klientas negalės grąžinti kreditas, kuriame laike klientas atkuria jų turtą. Jei klientas negali grąžinti kreditas susitartame laikotarpis, pėstininko brokeris laiko papildomą dalyką, ir gali perparduoti jį, kad gautų naudą.

Pėstininko parduotuvės savininkai privalo dokumentą visos kreditas, ir jei reikalingas pranešimas kad informacija į įstatymo priežiūrą ir kitas vyriausybės įstaigas. Pramonė yra gerai reguliuota ir profesionalas. Ir todėl turi platesnį kreipimąsi platesniam demografiniam.

Globalinė finansinė krizė smogė visiems lygmenims visuomenės, ir žmonės yra supratimas tai greičiau, negu parduoti jų vertingą reaktyvinę slidę, karavaną ar auksą, jie gali užstatyti tai ir paimti paskolą prieš tai. Jie gauna grynuosius pinigus greitai, dažnai tiek daug, kiek jie praeitų pardavimas dalyko grupėje skelbimų, ir jie vis dar turi galimybę atkurti prekes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *