Kaip susitaisiau kompiuterį

parašė , 2016-06-12 22:56

Kompiuterio remontasKaip žinia, mums niekada nebūna reikalinga PC repair London tada, kai nieko neveikiame, kai turime daug laiko, kai tiesiog norime profilaktiškai duoti kam nors apžiūrėti kompiuterį. Paprastai mac repair, mac repairs London reikia tik tada, kai tau degant svarbu pasinaudoti kompiuteriu. Kai tai būna gyvybės ar mirties klausimas. Panašiai buvo ir man prieš šį egzaminą.

Svarbūs duomenys

Pirmiausiai tai pasakysiu, kad kompiuteris turėjo labai daug svarbių duomenų. Niekada nepasilaikau tos taisyklės, kad nusikopijuočiau duomenis į kitas laikmenas. Na taip, dėl visa ko perrašau informaciją kas kokius penkis mėnesius. Bet tai juk – ištisas studijų semestras. Taigi, kai besiruošiant egzaminui buvo šovę į galvą mintis, jog čia laikau labai daug dabar svarbios informacijos, kurios neturiu niekur nusikopijavusi, akimirką pasidarė baisu. Tada pamaniau, kad net neturiu kur tos kopijos perkelti, tektų eiti į parduotuvę ir pirkti kažkokį išorinį kietąjį diską. Nusprendžiau, kad nėra ko bijoti, juk jau liko tik 2 dienos, ir viskas tada bus baigta.

Susitaisiau

Tada pabandžiau įjungti savo didįjį kompiuterį, kuriame laikiau pagrinde visą informaciją, ir staiga suakmenėjau. Jisnebesijungė. Nusprendžiau nepanikuoti, juk žinojau, kad kartais su juo taip gali nutikti. Dar prieš pradedant jį naudoti, kadangi jis buvo dėvėtas, aš buvau gavusi instruktažą, kaip sutvarkyti kompiuterį, jeigu jis neveiks. Reikia jį atsidaryti, tada išimti RAM, tada atgal įdėti. Jeigu vis tiek neveikia, galiu pajudinti kietąjį diską. Bet tam jau reikėtų ir atsuktuvo.

Padariau, kaip priklauso. Atsidariau dėžę, galvodama, kurią jos sieną iš tiesų reikia nusukti. Kaip visada, atsukau ne tą pusę, iš kurios atsiveria visa kompiuterio vidurių panorama. Nusikeikiau ir pagalvojau, kad gal čia prakišusi ranką per skylę vis tiek pasiekčiau RAM mikroschemas ir galėčiau susitvarkyti. Tačiau nepavyko, be to, ištraukusi ranką pamačiau styrančią laidą ir jungtį. Ar jie čia buvo anksčiau, aš kažką atjungiau?

Atsidariusi reikiamą dėžės pusę, pabandžiau tą jungtį prijungti prie kažko, kas tiko. Tada dariau, kaip įprasta. Judinau RAM, bandžiau perdėti standųjį diską. Galiausiai sugalvojau, kad kažką reikia daryti kitaip. Nutariau apžiūrėti, ar viskas tikrai visur sujungta. Paskambinau programuotojui draugui, o jis pasakė, kad turėtų viskas veikti. Tada pamaniau, kad gal pabandysiu atjungti tą laidą, kurį iš pradžių buvau pajungusi. Išjungiau – ir viskas vėl veikė.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *