Kodėl verta nešioti kontaktinius lęšius?

parašė , 2013-04-30 09:06

Šiuo metu esame technologinės pažangos liudininkai, vis dažniau naudojamės priemonėmis, kurios palengvina mūsų gyvenimą. Be to, gyvename vis greičiau, dinamiškiau ir intensyviau. Todėl ieškome sprendimų, kurie kasdieniuose darbuose mūsų nevaržytų. Vienu iš tokių sprendimų yra kontaktiniai lęšiai kaip alternatyva tradiciniams regėjimo korekcijos metodams, t. y. akiniams. Kontaktiniai lęšiai tampa vis labiau populiaresni ne tik tarp jaunuolių, bet ir tarp vyresnių žmonių, nes amžius nėra jokia riba įsigyti kontaktinius lęšius. Pagrindinės priežastys, kodėl renkamės kontaktinius lęšius, kyla dėl poreikio koreguoti regėjimo sutrikimus, toks pasirinkimas privalo būti suderintas su šiuolaikiško žmogaus gyvenimo būdu.

Paskutiniu metu kontaktiniai lęšiai žymiai patobulėjo, jie gaminami iš naujoviškų medžiagų – labai patogių ir saugių, dėl to juos gali naudoti praktiškai visi. Tai pat verta atminti, kad visą kontaktinių lęšių nešiojimo procesą turi stebėti specialistas. Taip pat svarbus yra lęšių tipas, kuris turi įtakos naudojimo saugumui ir patogumui.

Vis didesnio ir specialistų, ir pacientų dėmesio sulaukia daugiažidiniai kontaktiniai lęšiai, kurie tampa vis labiau veiksmingesni gydant presbiopiją (regėjimo pablogėjimas atsirandantis nuo 40 metų).

Kontaktiniai lęšiai tai idealus sprendimas visiems, kurie brangina aktyvų gyvenimo būdą. Naujoviškos silikono-hidrogelio medžiagos, iš kurių gaminami mėnesiniai
spalvoti lęšiai, yra pralaidūs orui, todėl juos galima nešioti ilgiau ir saugiai arba neišsiimant ilgesnį laiką.

Kalbant apie regėjimo korekcijos privalumus nešiojant lęšius, jų yra daug: juos nešioti yra patogu, jie nerasoja, kitaip nei akiniai nekrenta nuo nosies, regėjimo kokybė yra geresnė, nes matymo laukas yra platesnis, o vaizdas ryškesnis.

Nešiojant mėnesinius kontaktinius lęšius, galima džiaugtis nesuvaržytu matymu, pakeisti savo išvaizdą arba pamiršti apie regėjimo sutrikimą. Tai paprastas, patogus ir saugus regėjimo korekcijos būdas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *