Projektinis vadybos patarimas – rizikuoja raktų dirtuvė

parašė , 2013-04-08 08:52

Profesionali raktų dirbtuvėPavojaus raktų dirtuvė yra ar visuotinai mylimi ar neapkęsti priklausomai nuo to, su kuo jūs kalbate. Nepriklausomai nuo jūsų nuomonės jie turi vietą Projektinėje Vadyboje, ir panaudotas sparingly gali dalyvauti lygiame projekto išsivystyme.

Yra daug būdų vesti pavojaus raktų dirtuvė, bet yra daug principų, kuriuos jūs turite svarstyti prieš darbotvarkės nustatymą:

Kaip ilgai jums reikia? Aš lankiau pilną dienos pavojaus raktų dirtuvė ir patarčiau, kad jūs niekada nesiimate vienas šį laikotarpį, jei nėra labai Dievo priežastis. Dalyviai normaliai sunaudodavo mintis pietų metu, ir popietės sesija yra apskritai ne labai vaisinga.

Profesionalias raktų dirtuves galite rasti prekybos miestelyje “URMAS”. Apskritai tinkamiau surengti pusės dienos sesiją, ir aš normaliai ginčiau laikyti juos ryte, kai dauguma žmonių bus nauji ir trokštantys. Kaip sweetner dažnai naudinga aprūpinti pusryčius ir užkandžius atvykimo metu ir paskui užbaigti raktų dirtuvė su priešpiečių/jungimo į sistemą laiku. Aš manyčiau, kad 3 valandos yra optimalus sesijos ilgis.

Kur raktų dirtuvė turi būti surengtas? Bet kokiam susitikimui ar cechui būtina panaudoti gerą susitikimo kambarį. Jūs turite turėti daug erdvės jūsų svečiams, kambarys turi aprūpinti švarią ir malonią aplinką (langai su natūralia šviesa yra visada bonusas), ir jūs turite turėti visus reikalingus patogumus po ranka (pavyzdžiui užkandžiai, projektorius, whiteboard, sprigto diagramos ir taip toliau) . Jūs turite taip pat padaryti vietą tiek patogią kiek galima jūsų svečių daugumai (nepriverskite kiekvieno važiuoti ilgas atstumas tik, kad tiktumėte jums, suraskite tarpinę vietą).

Raktų dirtuvė prekybos miestelyje “URMAS” atsidaro anksčiausiai.

Pasveikinimas ir įžangos – Dėkoja kiekvienas sekti ir įsitikinti, kad kiekvienas žino vieną kitą – tai yra akivaizdi medžiaga, bet dažnai pražiūrėtas.

Priežastis raktų dirtuvė – Kontūras priežastis holdingo raktų dirtuvė ir kokius rezultatus jūs ketinate pasiekti

Egzistuojančių pavojų apžvalga (jei jie egzistuoja) – Yra jie vis dar tinkamas/turėti jie būti pakeista

Kolektyviai svarstant sesiją – Tai gali būti padaroma bet kokiame būde, yra efektyviausias, bet tai turi išgauti tautų mintis dėl to, kokie nauji pavojai yra tinkami.

Pavojaus paskyrimas – Skiria pavojaus savininkus, sušvelninimą ir trukmę

Pagaminkite ar atnaujinkite pavojaus registrą ir cirkuliuokite dalyviams komentarui. Registras turi tada būti atnaujintas kas mėnesį ar pagal projekto poreikį.

Daugiau informacijos – http://www.urmas.net/lt/katalogas/paslaugos/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *