Drabužiai ir žaislai

parašė , 2016-05-01 22:29

Drabužis šiandien nėra tik priemonė pridengti savo kūną ar apsisaugoti nuo šalčio. Jau daugybę amžių žmonės puošiasi, norėdami išreikšti savo originalumą, stiliaus jausmą. Palaidines, sijonus, kelnes, sukneles, kostiumėlius moterys renkasi, norėdamos pabrėžti savo moteriškumą ir skonį. Šiandien pakalbėsime apie vieną skoningiausių ir geriausių moterų drabužių parduotuvių Lietuvoje, galinčių pasiūlyti ir internetinę apsipirkinėjimo platformą.

Atella – palaidinių gausa ir ne tik

AtellaDrabužių parduotuvė Atella moterims siūlo aukštos kokybės gaminius, paryškinančius moteriškumą, pabrėžiančius puikų skonį ir garantuojančius malonų dėvėjimą. Atella komanda derina iš mado neišeinančią klasiką ir paskutines aukštosios mados tendencijas bei siūlo drabužius, tinkančius ne tik oficialioje darbo aplinkoje, bet ir prašmatnių vakarienių metu, vakarui su draugais, mylimaisiais ar tiesiog pramogaujant mieste. Bendrovės produktų asortimentas – įvairaus pobūdžių palaidinių, suknelių, kelnių, bliuzonų, švarkelių, paltų gausa. Puikios apsipirkinėjmo internetu salygos, galmybė grąžinti ir apkeisti netikusią prekę suteikia galimybę patogiai apsipirkinėti neatsikėlus nuo sofos ir taip taupyti brangų savo laiką. Internetinės Atella parduotuvės puslapyje galite rasti visą reikiamą informaciją apie pirkimo procesą, sąlygas, apmokėjimo ir atsiėmimo bei pristatymo specifiką. Iš aukščiausios kokybės medžiagų pagamintos suknelės papuoš jus ne tik darbo susitikime, bet ir romantiškos vakarienės metu, o jaukūs bliuzonai maloniai šildys jaukiais vakarais namuose ar sportuojant. Puikus dydžių pasirinkimas, plati spalvų paletė padės prekę išsirinkti net pačioms išrankiausioms klientėms. Paltas – paprastai toks pirkinys, kuris perkamas tikrai ne vienam sezonui, todėl visada norisi nusipirkti universalų produktą, numatant, kad jo stilius iš mados neišeis dar ilgai. Parduotuvėja Atella parduodami paltai – puikiai atrodantys, malonių medžiagų, stilingai nuteikiantys. Klasikiniai ir laisvalaikio tipo apdarai padės jums jaustis puikiai bet kuria proga. Tą pa tį galima pasakyti ir apie bendrovės siūlomas palaidines. Palaidinių trumpomis rankovėmis, ilgomis rankovėmis, marškinėlių ir kitokio tipo palaidinių – čia gausu, tereikia išlaisvinti savo fantaziją ir be abejonės išsirinksite mėgstamą produktą. Internetinėje įmonės prekybos platformoje esanti skiltis Išpardavimas visada padės jums mėgstamą prekę įsigyti kur kas mažesne kaina ir pasipuošti visomis progomis. Čia gausu suknelių, kelnių, palaidinių, sijonų ir kitų aukštos kokybės ir puikaus stiliaius drabužių.

Atella –puikūs klienčių įvertinimai

Teko kalbėti su viena ypač lojalia Atella kliente Laura, kuri šioje parduotuvėje apsipirkinėja nuo pat jos atsidarymo pradžios. Moteris dirba didelėje tarptautinėje finansinėje bendrovėje, kur visada svarbu išlikti pasitempusiai ir dėvėti formalaus stiliaus drabužius. Moteriai sunkiausia išvengti nuobodžių derinių, kurių, ieškant tinkamo varianto, išvengti sunku. Atella asortimente gausu formalių rūbų, kurie siūti derinant nesenstančią klasiką ir modernias paskutines tendencijas, todėl išgaunami puikūs dariniai, padedantys Laurai visada atrodyti puikiai. Nesvarbu, kas tai būtų – suknelės, kelnės, kostiumėliai ar laisvalaikio bliuzonai – Atellą Laura renkasi visada, norėdama atrodyti nepriekaištingai ir niekada netenka nusivilti. „Taip kaip mano keturmetį sūnų užburia nauji Salasta (puikios internetinės žaislų ir kitų prekių parduotuvės) žaislai, taip mane kaskart užburia Atella produkcija“- teigia moteris. Ją visada žavi kiekvieną sezoną praturtinama ir atnaujinama produkcija ir taikomos nuolaidos senajai. Kita Atella beatodairiškai pasitikinti klientė Neringa šioje internetinėje parduotuvėje perka sijonus, palaidines ir kelnes. Ją žavi puikios medžiagos, geras ir malonus dėvėjimas, puikus kainos bei kokybės santykis. „Tai puiki parduotuvė dėl savo kokybiško ir dailaus asortimento, tačiau ją bene labiausiai vertinu už galimybę apsipirkti patogiai, greitai, ypač lengvai atsiskaityti, be to, suteikiama gera galimybė prekes grąžinti, susigrąžintii pinigus, žodžiu – klientas čia ypač vertinamas“- geriausių žodžių Atellai negaili ir Neringa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *