10 geriausių kvepalų vyrams, padedančių kvepėti nuostabiai

parašė , 2022-09-06 21:51

Žmonės arba mėgsta, arba nekenčia odekolono kvapo. Vieniems jis kelia pasibjaurėjimą, o kiti teigia, kad jis jaudina. Taigi, koks yra geriausias vyrams skirtas kolosas? Viskas priklauso nuo asmeninių pageidavimų ir jūsų unikalaus kvapo. Tačiau yra keletas universalių taisyklių, kai kalbama apie kvepalus: turite rasti tokį, kuris puikiai kvepia ant jūsų; jis turėtų būti tinkamas jūsų amžiui ir socialinei situacijai; ir jis neturėtų prieštarauti jūsų natūraliam kvapui (ar bet kurio kito žmogaus natūraliam kvapui kambaryje). Kelnas paprastai yra pirmasis vyro pristatomasis kvepalas. Priklausomai nuo sutikto žmogaus, jis susidarys teigiamą arba neigiamą nuomonę apie jus. Jūsų kelno kvapas gali būti nepatogus, jei jis susikerta su kito žmogaus kvapu, todėl saugokitės! Štai 10 patarimų, kaip išsirinkti jums tinkamus kvepalus…Plačiau: amourdevil.com/kategorija/kvepalai-vyrams puslapyje.

VyriškiPigiuose koloneliuose dažnai būna sintetinių kvapiųjų medžiagų, kurios kvepia dirbtinai ir išsilaiko ilgiau, nei norite. Juose taip pat gausu cheminių medžiagų, kurios gali būti kenksmingos, jei esate jautrus kvapams. Investavę į aukštos kokybės kolosinį vandenį, ilgiau išliksite, kvepėsite geriau ir jausitės užtikrintai, žinodami, kad jame nėra kenksmingų cheminių medžiagų. Juk nenorite dėl savo kolino kvapo pasimesti ar sulaukti nusiskundimų darbe. Rinkitės išmintingai!

Paprašykite moters, kuria pasitikite, kad padėtų išsirinkti kvapą.

Moterys yra neįtikėtinai intuityvios, kai kalbama apie kvapus, ir jos žino daug daugiau, nei mes joms priskiriame. Jos taip pat geba geriau nei mes atpažinti kitų žmonių kvapus, todėl būtų išmintinga pasitikėti jų nuomone. Pirkdami naują odologinį vandenį paklauskite pardavėjo, kokie kvapai rekomenduojami jūsų lyčiai ir amžiaus grupei. Tada paprašykite moters, kuria pasitikite, užuosti kvapus ir išsirinkite jai labiausiai patinkantį. Automobilių kvapai iš AmourD’evil.

Kuo didesnis, tuo geresnis.

Taip, didesni buteliukai išsilaiko ilgiau, tačiau jie nebūtinai kvepia geriau. Jei pasirinksite stiprų kvapą turintį kolino kvapą, nereikės juo purkšti kambario. Taigi kuo didesnis buteliukas, tuo didesnė tikimybė, kad persistengsite. Kad pasiektumėte geriausią rezultatą, purkškite kolosą ant krūtinės ir kaklo, o ne ant marškinių. Tikslas – užuosti savo kelno kvapą, o ne aplinkinių žmonių.

Pasirinkite tai, kas atitinka jūsų natūralų kvapą.

Jei esate šviesaus charakterio žmogus, nesirinkite pernelyg stipraus kolino. O jei esate sunkios prigimties žmogus, nesirinkite tokio, kuris būtų per lengvas. Norite, kad jūsų kolosas susilietų su jūsų natūraliu kvapu, o ne jį užgožtų. Kai kurių žmonių kvapai lengvai susilieja su skirtingais kvepalais, o kitų kvapai prieštarauja vienas kitam. Jei jūsų kvapas itin stiprus arba švelnus, jums gali tekti ieškoti neutralaus kvapo kelto mokesčio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *