Kaip valyti langus su robotu: geriausias būdas sutaupyti laiko ir pinigų

parašė , 2022-07-22 23:51

Robotai namamsDauguma automatinių langų valymo įrenginių reikalauja, kad užsakymą pateiktumėte prieš 24 valandas. Tačiau atsiradus robotams langų valytojams, to daryti nebereikia. Jums tereikia įsigyti programėlę "Robot" savo išmaniajame telefone (nepalaikoma "iPhone"). Programėlė "Robot" suplanuos laiką ir vietą, kada langų valymo robotas atvyks ir atliks savo darbą. Taigi, štai 5 patarimai, kaip valyti langus su robotu: Visada naudokite kambario temperatūros vandenį – geriausia naudoti tokios pat temperatūros vandenį, kokiu valote kitus namų apyvokos daiktus. Jei langų valymo mašinai naudosite kitokios temperatūros vandenį, greičiausiai nuplausite svarbias organines medžiagas, kurios gali nusilupti ir nusitrinti nuo palangių ir kitų sunkiai pasiekiamų vietų. Tai ypač aktualu senesniems namams, kuriuose yra švino turinčių dažų. Langų valymo robotas, kuris gali būti naudojamas visuomet. Nedėkite ploviklio į vandenį – Dauguma langų valymo robotų turi specialų kibirą, skirtą langams valyti skirtam vandeniui laikyti ir įpilti. Tačiau nedėkite ploviklio į vandenį, kai to daryti nereikia. Tai gali būti kenksminga, nes dėl to langų mašina gali užsikimšti, o jai išvalyti prireiks daugiau laiko. Naudokite minkštą šepetį – kai kalbama apie langų valymą, geriausias valymo įrankis yra minkštas šepetys. Tereikia paimti minkštą šepetį ir nuvalyti dulkes nuo langų iki lubų. Taip ne tik išvalysite namus, bet ir ištrauksite purvą ir nešvarumus iš sunkiai pasiekiamų vietų. Robotams langams valyti, kiek jis kainuoja?

Langams valyti nenaudokite kieto vandens

Kietas vanduo yra raktas į daugelį dalykų, tačiau tikėtina, kad jis trukdys valant langus. Čia galioja tos pačios pirmiau minėtos priežastys. Tikėtina, kad kietas vanduo gali sukelti langų valymo roboto užsikimšimą. O tada negalėsite valyti langų. Pasirinkite savo vietovei tinkamą vandens kietumą – kietumas yra svarbus, kai kalbama apie langų valymą, tačiau ne visi tai žino. Vidutinybės dėsnis sako, kad laikui bėgant vanduo jūsų vietovėje taps vis mažiau kietas. Tačiau tai nereiškia, kad neturėtumėte valyti langų kietu vandeniu. Geriausia būtų ištirti savo vietovės vandenį ir sužinoti, kokio kietumo jis yra. Jei abejojate, naudokite minkštą vandenį.

Nustatykite robotą valyti likus valandai iki miego

Dauguma automatinių langų valytuvų reikalauja, kad užsakymą pateiktumėte prieš 24 valandas. Tačiau atsiradus robotams langų valytuvams, to daryti nebereikia. Jums tereikia įsigyti programėlę "Robot" savo išmaniajame telefone (nepalaikoma "iPhone"). Programėlė "Robot" suplanuos laiką ir vietą, kada langų valymo robotas atvyks ir atliks savo darbą. Taigi, štai 5 patarimai, kaip valyti langus su robotu: Langų robotas kiek jis kainuoja? Nustatykite robotą valyti likus valandai iki miego – tai geriausias laikas valyti langus. Naktis yra geriausias laikas miegui. Jūsų langų valymo robotas dirbs intensyviau ir pasieks geresnių rezultatų, kai bus įkrautas. Geriau jį turėti šiek tiek anksčiau, kad nepraleistumėte naudos. Valykite langus kambario temperatūroje – Jei neturite per daug darbo, galite užsisakyti langų valymo robotą ir langų valymo praktiką dirbti vėsią dieną. Šildymo procesas suskaidys jūsų langų valymo mašinoje esančias chemines medžiagas ir sukels jų kvapą. Tačiau įprastam langų valymui langų šildymas nėra būtinas. Tai priklauso nuo jūsų. Valykite langus, kai nekreipiate dėmesio – Žmonės taip pat yra gyvūnai. Ir, kaip ir visi gyvūnai, esame linkę klysti. Štai kodėl beveik visuose langų valymo robotuose yra integruota saugos funkcija. Kai jutikliai nustato, kad padarėte klaidą ir per ilgai nekreipėte dėmesio į švarius langus, robotas jus sustabdys ir primins, ką daryti kitą kartą. Geriausi langų valymo robotai rinkoje: https://lazyhouse.lt/namams-langu-valymo-robotai/ puslapyje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *