Kaip išsirinkti tinkamą laminuotą grindų dangą savo namams?

parašė , 2022-07-27 23:52

Ar jūsų svetainėje, virtuvėje ar abiejose patalpose yra kietos medinės grindys? Jei taip, sveikiname! Jums patinka natūrali medinių grindų išvaizda ir jų pojūtis po kojomis. Bet jei ne, metas imtis kūrybiškumo. Matote, skirtingai nuo kietmedžio, kuris gaminamas iš vienos medžių rūšies, laminatai yra grindų gaminiai, gaminami iš skirtingų rūšių laminuotos medienos. Tai reiškia, kad vietoj to, kad galėtumėte rasti tik vienos rūšies pageidaujamos spalvos ir raštų laminatą, galite rasti daugybės skirtingų rūšių ir spalvų laminato. Dėl to išsirinkti tinkamą grindų dangą savo namams yra daug lengviau. Supažindinsime jus su keletu labiausiai paplitusių laminuotų grindų dangų tipų ir paaiškinsime, kaip išsirinkti jūsų poreikius atitinkantį tipą. Laminatas akcija, kiek jis realiai kainuoja.

Kietmedžio ir inžinerinių medinių grindų dangos

GrindysKietmedžio ir dirbtinės medienos grindys būna įvairių tipų, medžiagų ir dizaino. Jei norite įmantresnės grindų dangos su sodriomis, tamsiomis žymėmis ir dados, rinkitės kietmedžio laminatą. Kita vertus, jei ieškote lengvesnio, lankstesnio varianto, kuriam nereikia daug priežiūros, tuomet rinkitės inžinerinės medienos laminatą.

Į kiliminę dangą panašus laminatas

Į kiliminę dangą panašus laminatas atrodo ir jaučiasi kaip tikra kiliminė danga. Jis dažnai gaminamas iš poliuretanu papildytos akrilinės medžiagos. Jis gali turėti "Duravit" laminato apdailą, kuri užtikrina patvarų, vandenį atstumiantį sandarumą. Jei ieškote grindų, kurias lengva valyti ir prižiūrėti, rinkitės į kiliminę dangą panašų laminatą. Jis atsparus dėmėms ir vandeniui, todėl puikiai tinka naudoti įvairiuose namuose. Laminatas 33 akcija ir didelis išpardavimas.

Dėlionės grindys

Dėlionės grindys – tai atsitiktiniais raštais sudėliotos medienos juostos, kurios vaikštant sukuria tinklelį primenantį raštą. Šių grindų grožis tas, kad joms nereikia jokio kito specialaus apdorojimo. Kai ją paklojate, ji atlieka darbą už jus! Galite rinktis iš įvairių raštų ir raštų – nuo paprastų lentų su atsitiktiniais raštais iki sudėtingesnių kambarių su susikertančiais raštais. Lentos paprastai būna nuo 1/2 iki 3/4 colio pločio, nors kai kurie modeliai yra platesni. Plačiau: https://gerosgrindys.lt/13-laminuotos-grindys puslapyje.

Plytelių tipo laminatas

Jei mėgstate keraminių plytelių išvaizdą, bet norite, kad jos būtų iš patvaresnės, lauke naudojamos medžiagos, išbandykite plytelių tipo laminatą. Tai keramikos ir laminato hibridas, dažniausiai naudojamas vonios kambario grindims. Jis pagamintas iš keramikos ir poliuretano dervos derinio ir atrodo bei jaučiasi kaip keraminės plytelės, tačiau yra daug patvaresnis ir geriau nei vidutinė keramika atlaiko lauko veiksnius. Laminuotos grindys ir laminatas pigiau. Tik pas mus grindų laminatas akcija.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *