Ką reikia žinoti apie akupunktūrą?

parašė , 2022-08-01 19:43

Akupunktūra kaina kaip priemonė nuo skausmo ir kitų negalavimų naudojama jau daugiau kaip 4000 metų. Šiandien ja naudojasi milijonai žmonių visame pasaulyje. Daugelis žmonių ją laiko alternatyviąja medicina ar net naujųjų laikų priemone, tačiau moksliniai tyrimai rodo, kad akupunktūra Vilnius gali būti naudinga malšinant skausmą ir stresą. Apie akupunktūrą sklando daugybė mitų ir klaidingų įsitikinimų, todėl jei ketinate ją išbandyti, skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie šią praktiką. Plačiau: https://klaipeda.nmc.lt/ puslapyje.

Kas yra akupunktūra?

NMCAkupunktūra – tai senovės kinų praktika, kai į odą įvedamos adatos, siekiant sumažinti skausmą ir gydyti įvairias ligas. Akupunktūra yra tarsi injekcija jūsų kūnui, tačiau be injekcijos. Adatomis manipuliuojama siekiant atpalaiduoti nervų ir raumenų, esančių aplink jūsų sąnarius, spaudimą ir stimuliuoti kraujotaką jūsų organuose. Taip pat įrodyta, kad akupunktūra veikia nervų sistemą ir neurotransmiterių išsiskyrimą, o tai gali padėti malšinti skausmą, nerimą ir net miegą. Ji taip pat gali būti naudojama daugeliui kitų negalavimų, įskaitant galvos skausmus ir virškinimo problemas, gydyti.

Kaip tai veikia?

Kinų medicina turi keletą skirtingų teorijų, kaip veikia akupunktūra Vilniuje. Viena iš teorijų teigia, kad adatomis spaudžiant tam tikrus kūno taškus atpalaiduojamas spaudimas, kuris gali padėti gydyti skausmą ir kitus simptomus. Kita teorija teigia, kad adatos išblaško dėmesį, o tai padeda sumažinti nerimą ir stresą. Taip pat atrodo, kad akupunktūra veikia nervų sistemą, keisdama tam tikrų neuromediatorių kiekį galvos ir nugaros smegenyse. Neurotransmiteriai – tai cheminės medžiagos mūsų organizme, kurios, be kita ko, padeda mums jaustis laimingiems, atsipalaidavusiems ir susijaudinusiems. Jei jaučiate nerimą, akupunktūra gali padėti nuraminti nervų sistemą, ir atvirkščiai. Daugelis žmonių pastebėjo, kad akupunktūra ypač gerai veikia, kai jie patiria stresą ir toli gražu nėra atsipalaidavę.

Akupunktūra malšina skausmą

Skausmas yra natūrali reakcija į kenksmingą dirgiklį, pavyzdžiui, traumą. Jis yra apsauginis ir saugo mus nuo tolesnės žalos. Tačiau lėtinis skausmas peržengia šias ribas ir su juo gali būti labai sunku gyventi. Įrodyta, kad akupunktūra yra saugus ir veiksmingas lėtinio skausmo gydymo būdas. Akupunktūra atsiliepimai gali būti naudinga gydant įvairius lėtinio skausmo sutrikimus, įskaitant: – Artritas – nugaros skausmas – fibromialgija – kaklo skausmas – galvos skausmas – riešo kanalo sindromas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *