Mediniai langai: apie grėsmes ir galimybes

parašė , 2023-04-26 18:32

Mediniai langai yra populiari langų rūšis, kurių pagrindinis privalumas yra puiki estetinė išvaizda ir natūralumas. Šiandien mediniai langai yra stipriai paplitę dėl savo ekologiškumo, geros šilumos izoliacijos ir tvirtumo.

Mediniai langaiMediniai langai gali būti pagaminti iš įvairios medienos rūšių: eglės, pušies, ąžuolo ir kt. Kaip sako ekspertai, Lietuvoje mediniai langai dažniausiai yra gaminami iš minkšto medžio, nes jis lengvesnis ir lengviau apdorojamas. O praktiški klientai sako, kad jiems labiausiai patinka tai, jog mediniai langai gali būti vienakrypčiai arba dvikrypčiai. Vienakrypčiai langai yra lengviau prieinami ir pigesni, o dvikrypčiai langai yra geriau izoliuoti ir geriau apsaugo nuo triukšmo ar gamtos sąlygų (pavyzdžiui, vėjo).

Medinių langų trūkumus nesunku paversti privalumais

Lietuvoje vis dar sklando mintis, kad mediniai langai labai lepūs, nepraktiški ir jiems reikalinga priežiūra labai brangi. Išties svarbu paminėti, kad mediniai langai yra jautrūs drėgmei ir temperatūros pokyčiams, todėl juos reikia reguliariai prižiūrėti ir saugoti, kad būtų užtikrintas jų ilgaamžiškumas. Tačiau ta priežiūra nėra sudėtinga: pakanka langus padengti ar nupurkšti specialiomis medžiagomis, saugančiomis medieną nuo drėgmės ir saulės spindulių žalos. O jei patys to daryti nenorite – visuomet galima kreiptis į specialistas. Net patys langų ekspertai pataria, jog sumažinti medinių langų priežiūros išlaidas galima pasirinkus medinius langus su apsauginės medžiagos impregnavimu.

Be to, norint pasiekti didesnį medinių langų efektyvumą, būtina pasirinkti tinkamą stiklą (su atitinkamomis savybėmis, atitinkamo storio / sluoksnių) ir sandariklių rūšis. Sandarikliai turi užtikrinti gerą sandarumą, kad būtų išvengta šilumos nuostolių.

Kodėl svarbu pasirinkti patikimą medinių langų gamintoją?

Pasirinkti patikimą medinių langų gamintoją yra labai svarbu, nes tai užtikrina aukštą langų kokybę, ilgaamžiškumą ir efektyvumą. Patikimi medinių langų gamintojai dažnai atlieka medinių langų testus, kad įsitikintų jų kokybe ir tuo, ar jie atitinka reikalavimus, nustatytus Europos Sąjungos standartais.

Patikimas gamintojas gali padėti pasirinkti geriausią medienos rūšį, stiklus ir kitus medinių langų elementus, kad jie būtų atsparūs drėgmei, šilumai ir saugotų nuo triukšmo. Taip pat jie neretai pateikia vertingų rekomendacijų, kaip tinkamai prižiūrėti langus ir ilgiau išsaugoti puikią jų išvaizdą bei savybes.

Be to, patikimas gamintojas gali užtikrinti medinių langų montavimo kokybę ir saugumą, kad būtų išvengta gedimų ir problemų, susijusių su netinkamu montavimu, ateityje.

Dar atsakingas gamintojas galima suteikti garantiją, kuri užtikrina, kad mediniai langai bus pakeisti arba suremontuoti, jei anksčiau laiko bus pastebėtos kokios nors problemos ar atsiras defektų.

Taigi pasirinkus patikimą medinių langų gamintoją, galima būti tikriems, kad mediniai langai bus aukštos kokybės, patikimi ir ilgaamžiai, taip pat bus teikiama tinkama pagalba ir garantijos, jei to prireiktų.

O kaip žinoti, kurie medinių langų gamintojai yra patikimi? Galite pasinaudoti mūsų rekomendacija ir kreiptis į „Megamas“ komandą. Kelis dešimtmečius savo populiarumą rinkoje išsaugojusi įmonė tiesiog negali būti nepatikima. Tuo įsitikinti galite susisiekę su „Megamas“ specialistais – telefonu +3706 460 9870 arba el. paštu info@megamas.lt – ir gavę dominančius atsakymus, patarimus ar netgi paslaugą, t. y. medinius langus ir jų montavimą.

Mediniai langai vis dar išlieka tarp populiariausių pasirinkimų Lietuvoje

Mediniai langai yra labai populiarūs Lietuvoje ir tai įrodo statistika. Remiantis Lietuvos medienos pramonės asociacijos duomenimis, mediniai langai yra viena populiariausių langų rūšių Lietuvoje, nes 2019 metais apie 60 proc. šios asociacijos pardavinėjamos produkcijos sudarė būtent mediniai langai. Taip pat, pagal Lietuvos statybos pramonės asociacijos duomenis, 2019 metais mediniai langai sudarė apie 30 proc. visų parduodamų langų rinkoje.

Be to, reikėtų paminėti ir tai, kad mediniai langai Lietuvoje turi gana seną tradiciją ir istoriją, jų naudojimas statyboje gali būti siejamas su tam tikromis estetinėmis ir kultūrinėmis vertybėmis. O svarbiausia – mediniai langai laikomi ekologiška, tvarių statybų alternatyva, nes mediena yra atsinaujinanti gamtinė išteklių rūšis.

Dėl šių priežasčių, mediniai langai tampa vis populiaresni Lietuvoje ir yra daugybė patikimų gamintojų, kurie siūlo aukštos kokybės medinius langus ir profesionalias montavimo paslaugas. Mūsų rekomendacija – „Megamas“ įmonė, kurios tikslas yra užtikrinti kokybiškas medinių langų gamybos ir montavimo paslaugas, garantuoti malonų aptarnavimą, suteikti profesionalias konsultacijas ir maksimaliai patenkinti klientų poreikius. Ne veltui šios komandos siekis – tapti lyderiaujančiu medinių gaminių tiekėju Lietuvoje. Ir tuo nesunku įsitikinti kiekvienam! Plačiau: https://www.megamas.lt/produktai/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *