Kaip išsirinkti tinkamą manikiūro rinkinį?

parašė , 2022-08-29 20:02

ManikiūrasTikriausiai kasdien apie manikiūro rinkinį negalvojate, tačiau jis vis tiek yra naudingas įrankis, kurį naudojate kelis kartus per savaitę. Net jei kas kelias savaites einate į saloną pasidaryti nagų, turėdama savo manikiūro rinkinį namuose, galite atlikti greitą makiažą prieš išeidama į lauką arba ištaisyti bet kokius trūkumus tarp apsilankymų. Rinkoje yra kelių skirtingų tipų manikiūro rinkinių. Vieni jų turi daug įvairių priedų ar priedėlių, kiti yra maži ir kompaktiški, tik su būtiniausiais reikmenimis. Kuris iš jų jums tinka? Apžvelkime keletą savybių, į kurias reikėtų atsižvelgti perkant naują rinkinį. Jei mėgstate SPA pojūtį, kai lepinamasi namuose, jums puikiai tiks prabangus manikiūro rinkinys. Šiuose rinkiniuose yra daugybė priedų ir specialių įrankių, skirtų įvairioms paslaugoms: nuo poliravimo ir šlifavimo iki šveitimo ir masažo. Kai kurie modeliai netgi turi papildomus priedus, pavyzdžiui, UV apšvietimą, kuris padeda pagreitinti džiūvimo laiką. Manikiūro rinkinys ir specialisto patarimai.

Ieškokite patvarumo ir kokybės

Kai kalbama apie manikiūro rinkinius, ilgaamžiškumas ir kokybė yra du svarbiausi veiksniai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Jei jūsų kirpimo žirklių galvutė nulūžta po dviejų naudojimo kartų arba jei po vieno plovimo žirklės surūdija, manikiūro rinkinys tikriausiai nėra geriausias jūsų pasirinkimas. Apie gaminio kokybę daug ką galima pasakyti iš medžiagų, iš kurių jis pagamintas. Geriausia rinktis metalą, o po jo – nerūdijantį plieną. Būtinai ieškokite gaminių, kurie yra atsparūs rūdims, nekoroduoja ir yra pakankamai patvarūs, kad tarnautų ilgus metus.

Besisukančios ir užrakinamos galvutės

Manikiūro rinkiniai, kurių galvutės pasukamos arba užfiksuojamos, kad būtų galima tiksliau kirpti ir pjauti, yra puiki savybė. Nors daugelis modelių turi besisukančius peiliukus, kiti kirpimo mašinėlės galvutę kerpa ir pjauna toje pačioje vietoje. Dėl to gali būti sunkiau nukirpti tinkamo ilgio nagus. Tai gali būti ne bėda, jei visada kirpate nagus toje pačioje vietoje, tačiau besisukančios galvutės padeda lengviau nukirpti tinkamo ilgio nagus. Tai ypač aktualu, jei dažnai karpote skirtingo ilgio nagus, pavyzdžiui, jei turite skirtingus pirštus, kuriuos naudojate spausdindami ir rašydami. Taip pat galite apsvarstyti galimybę įsigyti besisukančią galvutę, jei sergate artritu arba kitomis rankų ar riešo ligomis, dėl kurių gali būti sunkiau kirpti nagus.

Patikrinkite rankeną ir ergonomiką

Bet kokio manikiūro rinkinio rankena gali turėti didelę reikšmę patogumui ir naudojimui. Jei norėtumėte nagus prižiūrėti ir kirpti kaire ranka, ieškokite rinkinio su rankena, pritaikyta naudoti kaire ranka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *