Patarimai, kaip pasirinkti geriausią šildymo sistemą savo namams

parašė , 2022-09-06 23:41

Artėjant žiemai, dabar pats metas pradėti galvoti, kaip pasirūpinsite, kad jūsų namuose būtų šilta. Jei neturite šildymo sistemos arba jei dabartinė sistema yra pasenusi ar neefektyvi, dabar pats metas pradėti pirkti naują. Tačiau rinkoje yra tiek daug galimybių, kad gali būti sunku suprasti, kuri sistema jums tinka. Šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų, kaip išsirinkti geriausią šildymo sistemą savo namams. Padėsime jums atsižvelgti į tokius veiksnius kaip namo dydis, klimatas ir biudžetas. Taip pat pateiksime keletą patarimų, kaip maksimaliai išnaudoti savo šildymo sistemos galimybes. Saulės broliai – kokybiški šilumos siurbliai.

Apsvarstykite savo namų dydį

Saulės broliaiPirmas dalykas, kurį turite padaryti rinkdamiesi šildymo sistemą savo namams, yra atsižvelgti į savo namų dydį. Tai padės jums nustatyti, kiek energijos sunaudos kiekviena sistema, taigi ir kiek kainuos kiekvienos sistemos eksploatacija. Jei turite didelį namą, jums reikės sistemos, galinčios vienu metu šildyti visą namą. Jums taip pat reikės tokios sistemos, kuri galėtų atlaikyti didelį nusidėvėjimą, nes žiemos mėnesiais ji greičiausiai bus intensyviai naudojama. Jei turite mažesnį namą, galite įsigyti sistemą, kuri šildys tik tam tikrą namo plotą. Tai geras variantas, jei norite sutaupyti pinigų, nes šildysite tik tuos kambarius, kuriuose iš tikrųjų esate. Jei turite ypač didelį ar skersvėjį turintį namą, tikriausiai norėsite investuoti į didesnės BTU galios sistemą. BTU reiškia britų šiluminius vienetus. Tai energijos kiekis, kurio reikia vieno svaro vandens temperatūrai pakelti vienu Farenheito laipsniu. Didesnis BTU rodiklis leis sistemai šildyti didesnius plotus ir įrengti aukštesnes lubas. Jei jūsų namai mažesni, galbūt norėsite sistemos su mažesniu BTU reitingu, nes tai taip pat sumažins energijos sąnaudas. O štai šilumos siurbliai iš UAB Saulės broliai – pasiūlys geriausią katilą jūsų namams.

Atsižvelkite į savo klimatą

Jūsų klimatas vaidina didžiulį vaidmenį nustatant geriausią šildymo sistemą jūsų namams. Jei gyvenate vietovėje, kurioje vyrauja ekstremalios temperatūros, galbūt norėsite investuoti į galingesnę sistemą, galinčią išlaikyti jūsų namus šiltus net šalčiausiomis žiemos dienomis. Jei gyvenate vidutinio klimato zonoje, kur žiemos būna švelnios, galbūt norėsite rinktis sistemą, kuri nenaudoja per daug energijos, nes jos nereikės taip dažnai įjungti. Jei jūsų klimatas itin sausas, galite apsvarstyti galimybę namuose įrengti drėkintuvą, kad žiemos mėnesiais jūsų oda ir plaukai neišsausėtų. Drėkintuvus lengva įrengti, juos galima prijungti prie daugumos šildymo sistemų. Taip pat turėtumėte apsvarstyti galimybę rūsyje įrengti oro sausintuvą, jei tokį turite. Tai padės apsaugoti jūsų šildymo sistemą ir neleis namams tapti per drėgniems.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *