10 priežasčių, kodėl turėtumėte siųsti vaiką į privatų darželį

parašė , 2022-09-25 22:59

Privatus darželisVaikui pradėjus lankyti mokyklą reikia pasiruošti daugybei dalykų. Žinoma, yra įprastas kontrolinis sąrašas: nauji drabužiai, batai, krepšiai ir knygos. Tačiau yra ir ne tokių akivaizdžių detalių, kurių galite nepastebėti, kol bus beveik per vėlu, pavyzdžiui, mokyklos paieška. Jei tai skamba bauginančiai, nesijaudinkite! Singapūre vis dar yra puikių valstybinių mokyklų, kuriose jūsų vaikas bus teisingas, nesvarbu, ar jis turi specialiųjų poreikių, ar yra gabus ir talentingas. Tačiau mes taip pat suprantame, kad yra tėvų, kurie dėl tam tikrų neišvengiamų priežasčių jaučiasi patogiau siųsdami savo vaikus į privačius darželius, o ne į valstybines mokyklas. privatus darželis "Istorijų namai" ir specialisto patarimai.

Daug lengviau patekti į gerą pradinę mokyklą.

Išrinkti savo vaikui darželį yra svarbus sprendimas, kuris turės įtakos jo ateičiai. Darželis, kurį pasirinksite savo vaikui sulaukus dvejų metų, turės įtakos pradinei mokyklai, į kurią jis pateks ateityje. Jei leisite vaiką į privatų darželį, galite būti tikri, kad jis pateks į vieną iš geresnių Singapūro pradinių mokyklų. Tai reiškia, kad jūsų vaikas gali patekti į mažiau perpildytą mokyklą. ir aukštesnio lygio mokymo įstaigose. Vaikui iš privataus darželio pradinė mokykla greičiausiai teiks pirmenybę nei vaikui, kuris lankė valstybinį darželį.

Privačiuose darželiuose dirba dvikalbiai anglų ir mandarinų kalbų mokytojai.

Mažai kas tai žino, bet Švietimo ministerija (MOE) reikalauja, kad mokytojas būtų dvikalbis tik tuo atveju, jei jis moko ne anglų kalba. Taigi, nors dauguma valstybinių darželių mokytojų yra dvikalbiai, mažiau tikėtina, kad privačių darželių mokytojai yra dvikalbiai. Vis dėlto, jei leisite savo vaiką į privatų darželį, jame bus bent vienas dvikalbis mokytojas. Didesnė tikimybė, kad visi mokytojai bus dvikalbiai, o tai labai naudinga jūsų vaikui, jei jis nori išmokti antrąją kalbą.

Gausite tai, už ką mokate: jūsų vaikas privačiame darželyje bus saugus ir gerai prižiūrimas.

Geriausi privatūs Singapūro vaikų darželiai pasižymi aukštais priežiūros ir saugumo standartais. Galite tikėtis, kad jūsų vaikas bus gerai pamaitintas ir pagirdytas, ir kad jis visada bus saugus. Taip pat galite stebėti, ar jūsų vaikas vystosi ir auga, dalyvaudami reguliariuose tėvų ir mokytojų pasitarimuose. Jei iškiltų problemų su jūsų vaiko privačiu vaikų darželiu, galite būti tikri, kad jos bus greitai išspręstos. Privatus darželis pasirūpins, kad jūsų vaikas būtų saugus, laimingas ir sveikas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *