Kaip namuose palaikyti šviežią orą ir pagerinti oro kokybę?

parašė , 2022-07-22 22:59

Https://nit.lt/produktai/vedinimo-sistemos/oro-difuzoriai/Galbūt manote, kad po rugsėjo 30 d. viskas grįžta į įprastas vėžes ir dauguma žmonių grįžta prie savo kasdienės rutinos. Tačiau realiame pasaulyje, kuriame tvarkaraščiai keičiasi kasdien, turite būti pasiruošę viskam! Nors pamažu pereiname į rudenį, mūsų namuose, kaip sakoma, vis dar yra "sustiprintas kvapas". Gryno oro kvapas ir natūralūs oro gaivikliai gali padėti išsklaidyti cigarečių dūmų ar cheminių valiklių kvapą jūsų namuose. Oro difuzoriai ir oro ištraukimo difuzoriai yra itin reikalingi namuose. Visi žinome, kad grynas oras naudingas mūsų sveikatai ir padeda išvalyti plaučius. Bet kas, jei galėtumėte tą gryno oro teikiamą naudą išlaikyti namuose? Nereikia daug, kad kasdien pagerintumėte savo namų kvapą – tereikia kelių paprastų patarimų! Šiame straipsnyje aptarsime, kaip galite pagerinti savo namų kvapą nesugadindami banko.

Kaip kvepia gaivūs namai?

Kai galvojame apie gaivų orą, įsivaizduojame švarų, baltą kambarį su šen bei ten išdėliotais oro gaivikliais, kurie palaiko gaivų kvapą. Kaip žino kiekvienas, kuris yra gaivinęs vonios kambarį ar virtuvę namų gaivikliu, gaivus oras yra ne tik tai! Alternatyviosios medicinos specialistai ir sveikatos ekspertai rekomenduoja, kad mūsų namai būtų švarūs, o kvėpavimas gaivus. Jie taip pat rekomenduoja naudoti eterinius aliejus, kad kvapas būtų raminantis ir pakylėjantis. Oro difuzoriai ir oro drėkintuvai difuzoriai parduodami už gerą kainą. Nors yra daugybė skirtingų aromaterapijos rūšių, pagrindiniai jų pagrindai yra tie patys: aromaterapija – tai kvapų naudojimas geros savijautos jausmui skatinti. Gaivaus oro kvapas sklinda iš trijų pagrindinių šaltinių: lauko, kambarinių augalų ir oro gaiviklių. Jūsų namų kvapas sklinda ne iš kambarinių augalų ar oro gaiviklio – jis sklinda iš jūsų senų, nešvarių, purvinų drabužių, batų ir kitų daiktų, kuriuos laikote įvairiuose namų kambariuose, kvapo. Plačiau: https://nit.lt/produktai/vedinimo-sistemos/oro-difuzoriai/ puslapyje.

Kaip palaikyti namuose gaivą ir pagerinti oro kokybę?

Pirmas ir svarbiausias dalykas, kurį galite padaryti, kad jūsų namai kvepėtų gaiviai, yra palaikyti švarą. Pradėkite šveisti sienas, grindis ir visus kitus kietus paviršius namuose kempine arba švariu drabužių šepečiu. Oro šalinimo difuzoriai iir paprastas oro difuzorius gali kainuoti nuo keliasdešimties eurų. Taip pat galite naudoti valymo priemonę, kurią galite įsigyti skardinėje. Jei nešluosite ir nešveisite – prisieis! – daug ką praleisite! Toliau naudokite dezodorantą, kuris yra specialiai sukurtas tam, kad sulaikytų jūsų kūno kvapą. Galite įsigyti dezodorantą, kuris palieka jūsų odą be kvapo, arba rinktis iš įvairių kvapiųjų variantų, kurie padės ilgiau išlaikyti gaivų namų kvapą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *