6 arabiškų kvepalų aromatai, kurie jums patiks

parašė , 2022-07-22 22:50

Kai pagalvojate apie arabų kalbą, prieš akis iškyla šalto, drėgno oro ir prabangių rytietiškų patiekalų vaizdai. Tačiau ši kalba yra daugiau nei atrodo, kad ją galima suprasti iš pirmo žvilgsnio – arba ausies būgnelio. Arabų kalba turi turtingą tradiciją skleisti egzotiškus, gaivinančius ir svaiginančius aromatus. Kiekvienas iš šių kvapų į savo vardo produktų liniją įtraukiamas preciziškai ir kruopščiai – visada atsižvelgiant į individualius kiekvieno naudotojo poreikius. Štai 9 mūsų mėgstamiausi arabiški kvapai, kurių norėsis dar daugiau. Parfumuoti arabiški aliejai, kuriuos galite įsigyti čia: https://www.royalsperfume.lt/.

1. dhowa – Ant Nilo kranto

Dhowa, vienas iš mūsų mėgstamiausių, yra turtingas ir nuostabus Andrisia californica (žiedai), Copaiba grandiflora (žiedai) ir įvairių kitų prieskonių mišinys. Tai universalus kvapas, kurį gali naudoti abi lytys ir visos amžiaus grupės. Kiek realiai kainuoja arabiški kvepalai?

Jį galite rasti "Amouage" linijoje ir buteliuko pavidalu – abu labai rekomenduojami.

2. Moors – Desert Oasis

KvepalaiDesert Oasis – egzotiškas ir svajingas kvapas, primenantis smėlį, rozmariną ir kedrą. Jį galima įsigyti tiek rutuliuku, tiek kietuoju analogu ir jis idealiai tinka nešioti ištisus metus. Parfumuoti arabiški kvepalai ir arabiški nišiniai kvepalai.

Šis kvapas pirmą kartą buvo išleistas 1992 m. ir iki šiol jį galima rasti daugelyje populiariausių kvepalų – labai rekomenduojama.

3. El Guna – Mountain Stream

Tai dar vienas klasikinis "Amouage" linijos aromatas. El Guna yra šviesus ir vasariškas aromatas su šiltomis gardenijų, jazminų ir apelsinų žiedų natomis. Tai puikus kvapas, kurį galima naudoti, kai karštą ir drėgną vasarą ieškote atgaivos.

4. Hiba – saldžiųjų apelsinų žiedų

Hiba – saldus ir egzotiškas kvapas, kuriame juntamos balzamo, apelsinų žiedų, gvazdikėlių ir citrinų natos. Tai nuostabus gėlių ir žolelių kvapas, kurį ypač rekomenduojama rinktis vėsiuoju metų laiku.

5. La Marocaine – marokietiškas malonumas

Tai kibirkščiuojantis, gaivus ir švarus kvapas, pasižymintis puikiai subalansuotu saldumu. Jis idealiai tinka nešioti visus metus ir gali būti naudojamas abiejų lyčių atstovų.

Šiam kvapui sukurti būtinas malonumas: ylang-ylang, jazminas, rožė, apelsinas, andaskalis. Tai klasikinis ir populiarus kvapas, jį galima įsigyti įvairiais pavidalais, įskaitant kietąjį ir rutulinį. Kokie aliejiniai kvepalai geriausi ir kokie kvepalų analogai?

6. Zara – Maroko prieskonių mišinys

Zara yra mažiau saldus nei kiti du šiame sąraše esantys kvapai (iš tiesų jis yra vienas iš solidžiausių), tačiau tai nereiškia, kad jis nėra toks pat egzotiškas ir skanus. 1997 m. pradėtas kurti "Zara" aromatas buvo sukurtas kaip modernus tradicinių aromatų, įskaitant prieskonių naudojimą, variantas.

Šis gaivus ir kviečiantis kvapas yra vienas iš populiariausių "Zara" linijos pasiūlymų, juo gali kvepintis abiejų lyčių atstovai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *