Geriausi oro drėkintuvai jūsų namams

parašė , 2022-07-22 23:40

DrėkintuvaiKylant oro temperatūrai, didėja ir poreikis turėti ką nors, kas galėtų užtikrinti vėsą ir komfortą mūsų namuose ištisus metus. Žinoma, tas dalykas yra oro kondicionierius, tačiau jis nėra toks, koks buvo mūsų senelių laikais. Šiais laikais turime visą pasaulį nešiojamų ir stacionarių oro drėkintuvų, kad marškinėliai būtų sausi, o patalynė – vėsi. Be to, norint mėgautis oro drėkintuvo teikiama nauda, nereikia oro kondicionieriaus. Kadangi dažniausiai atmosferoje drėgmės lygis siekia apie 50 proc., buitiniai prietaisai yra puikus būdas palaikyti namuose jaukią drėgmę ir šilumą. Tačiau ką daryti, jei neturite galimybės naudotis lauko vandens šaltiniu? Arba ką daryti, jei gyvenate šaltesniame klimate? Laimei, yra daugybė puikių oro drėkintuvų, kurie taip pat gerai veikia esant mažam drėgmės lygiui arba naudojant ne siurblius, o ventiliatorius. Oro drėkintuvai ir kiti prietaisai yra labai reikalingi namams.

Kas yra oro drėkintuvas?

Oro drėkintuvai – tai prietaisai, kurie palaiko drėgmę namuose ar biure be jokių vandens tiekimo linijų ar siurblių. Drėkintuvais juos vadiname todėl, kad jie labai sudrėkina orą, kad padidintų jo drėgmę. Kai kurie drėkintuvai taip pat gali pašalinti drėgmę iš oro, kai oras atvėsta. Oro difuzorius reikalingas tam, kad namie būtų gaivus oras. Oro drėkintuvą galite įsivaizduoti kaip oro kondicionierių, įrengtą jūsų namuose ar biure. Kaip ir oro kondicionierius, taip ir drėkintuvas geriausiai veikia, kai patalpų drėgmė yra apie 50 %. Tačiau yra daug drėkintuvų, kurie gali veikti esant mažam drėgmės lygiui (25 % ar mažiau) arba su ventiliatoriais, o ne siurbliais. Tokie drėkintuvai puikiai tinka namams, kuriuose yra ribotas vandentiekis arba jo visai nėra. Plačiau: https://www.e-nit.lt/oro-gerinimas/oro-drekintuvai puslapyje.

Kodėl man apskritai reikia drėkintuvo?

Drėkintuvai yra nuostabūs prietaisai, padedantys palaikyti drėgmę jūsų namuose ir (arba) darbo vietoje. Jie veikia labai gerai drėkindami orą, kad sukurtų drėgną aplinką. Kai teršalai, tokie kaip gliukozė, anglies dioksidas ir kiti kvapai, gali prasiskverbti pro orą, iš jų iš karto pašalinama drėgmė. Tai neleidžia patalpų orui tapti pernelyg sausam ir nemaloniam. Iš tiesų, tyrimais nustatyta, kad oro kondicionavimo gali pakakti, kad oras išdžiūtų net 15 %! Kita priežastis, dėl kurios galite norėti įsirengti drėkintuvą, yra alergija. Kai susikaupia alergijos, jūsų kvėpavimo sistema perkraunama ir oras namuose ar biure tampa per sausas ir nesveikas. Drėkintuvas gali padėti sumažinti alergiją, nes palaiko oro drėgmę. Oro drėkintuvai difuzoriai atlieka itin svarbią funkciją jūsų namuose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *