Blogas kreditas

Pasiskolindamas pinigų su blogu kreditu – kaip gauti paskolą jums reikia.

parašė , 2012-09-08 13:05

Šiandien, blogas kreditas labai yra paplitęs svarstoma problema, nuo kurios daug žmonių kenčia. Tai nelaiminga, bet su duota mūsų ekonomikos valstybe tai nėra taip išvengiama, kadangi tai vieną kartą buvo. Darbo vietos nėra kaip lengvas gauti ir tie, kas turi laipsnį, yra dažnai randami dirbančiomis minimalaus darbo užmokesčio darbo vietomis todėl, kad tai yra geriausias, kurį jie gali surasti. Su gera dauguma žmonių dirbančios minimalaus darbo užmokesčio darbo vietos, turėdami šeimą, kad rūpintųsi ir sąskaitos, kad užmokėtų, jie yra linkę atsidurti palaikytas į kampą, kai jie negali užmokėti savo sąskaitų. Jie gali prarasti visa tai ar surasti kitą kelią.
Skaityti visą straipsnį “Pasiskolindamas pinigų su blogu kreditu – kaip gauti paskolą jums reikia.” »

Greitas kreditas – paprasta gauti turint laiduotoją ar įkeičiamą turtą

parašė , 2012-04-03 03:16

Nemaža pasaulio dalis yra priklausomi nuo paskolų. Tai patogu esant neapgalvotoms išlaidoms. Nors iš 1 žvilgsnio pasiimti kreditą nėr sunku, o nevykdant įsipareigojimų gali nukentėti jūsiškis kreditingumo įvertinimas. Tuomet jums lieka vien greitas kreditas turintiems prastą kredingumo reitingą.

Taip yra užtat, jog gauti kreditą su negeru kreditu yra kur kas sunkiau nei turint nesuterštą kreditingumo istoriją. Ir netgi jeigu jūs kokiu nors būdu bus suteiktas privatus kreditas, turbūt jums nepasiseks gauti siekiamos kiekio pinigų.

Skaityti visą straipsnį “Greitas kreditas – paprasta gauti turint laiduotoją ar įkeičiamą turtą” »