Paskola

Paskolų nauda: svarbiausia įvertinti galimybes

parašė , 2021-02-15 20:27

Vartojimo kreditasKiekviena paskola, net ir nedidelė įpareigoja. Žinoma, viskas priklauso nuo sumos, Kuo ji didesnė, tuo ilgiau mokama paskola, ir pačios įmokos lygiagrečiai didesnės. Ne visi jaučiasi saugiai pasiryžti tokioms paslaugoms, tačiau kartais tikrai nėra ko bijoti. Svarbiausia įvertinti savo galimybes, finansinę būklę ir pasitarti su specialistais. Turint realistiškus norus galima džiaugtis naujais namais arba puikia paskola vartojimui, kai norim įsigyti automobilį ar kitą brangų, bet labai reikalingą pirkinį. Kartais labai naudingi gali būti greitieji kreditai, kai tenka skubiai suktis iš netikėtų situacijų. Visos finansinės paslaugos yra pritaikytos tam tikriems poreikiams ir nors ne visuomet galima sakyti, kad sąlygos tobulos, jos vis gerėja ir tampa tikrai įgyvendinamomis, net jeigu neturima didžiulių pajamų. Su realistiškais poreikiais galima pagerinti gyvenimo kokybę, net jeigu pajamos nėra itin didelės.

Skaityti visą straipsnį “Paskolų nauda: svarbiausia įvertinti galimybes” »

Greiti kreditai – galimybė pasiskolinti palankiausiomis sąlygomis

parašė , 2016-05-03 23:56

Kai ieškoma būdų, kaip galima būtų pasiskolinti pinigų, neretai yra pasirenkami greiti kreditai, kurie gali būti teikiami tikrai palankiomis sąlygomis. Iš gausybės įvairių kreditorių visada yra galimybė išsirinkti tokį, kuris pasiūlytų pačias palankiausias skolinimosi sąlygas, ir užpildyti paraišką galima iš tiesų labai greitai. Taigi, kaip visa tai vyksta, ir ką reikia daryti, norint gauti greitąjį kreditą?

Greiti kreditaiPasirinkite tinkamiausią bendrovę

  • Visuomet yra svarbu įvertinti, kokios yra kreditų teikimo sąlygos – skirtingų kreditorių nustatytos sąlygos gali labai skirtis, todėl verta skirti šiek tiek laiko tinkamiausio kreditoriaus paieškai:
  • Įvertinkite tai, kokio dydžio nustatytos palūkanos. Paprastai yra tikimasi, kad kreditas kainuos kuo pigiau, tad pasidomėkite, kokių įmonių pasiūlymai jums yra patys palankiausi;
  • Nors neretai yra manoma, kad pasiimti kreditą – gana brangu, tačiau tai nėra tiesa. Visuomet galima rasti pakankamai nemažai kreditorių, kurie yra siūlo įvairias akcijas: pirmą kartą besiskolinantiems asmenims gali būti siūloma pasiimti kreditą nemokamai, o pastoviems klientams taikomos įvairios nuolaidos;
  • Dauguma kreditorių norintiems pasiskolinti kelia tokius pat reikalavimus, tačiau sąlygos gali kiek skirtis. Pasidomėkite, kam gali būti teikiami greiti kreditai, ir galėsite pasirinkti tokią bendrovę, kuri galėtų paskolinti jums pinigų;
  • Jei kreditas yra reikalingas kuo skubiau, pasidomėkite, kokios yra nustatytos darbo valandos. Jei paraiška yra užpildoma kreditoriaus darbo metu, tokiu atveju tikrai galima tikėtis, kad paraiška bus išnagrinėta labai greitai, ir netrukus gausite atsakymą dėl kredito teikimo.

Skaityti visą straipsnį “Greiti kreditai – galimybė pasiskolinti palankiausiomis sąlygomis” »

Greitieji kreditai internetu: kaip suprasti ar šių pinigų jums reikia iš tiesų?

parašė , 2016-01-22 22:26

Greitieji kreditai internetuGalima tik pasidžiaugti, kad pastaruoju metu vis daugiau ir daugiau dėmesio yra skiriama ekonominiam žmonių išsilavinimui. Kai žmogus turi šios srities žinių, jam yra kur kas paprasčiau valdyti savo finansus, o taip pat – susikurti stabilią finansinę gerovę. Savaime suprantama, būtina dalintis tokia informacija, nes yra iš tiesų labai vertinga ir smarkiai gali pakeisti įprastą kiekvieno žmogaus

Skaityti visą straipsnį “Greitieji kreditai internetu: kaip suprasti ar šių pinigų jums reikia iš tiesų?” »

Ką daryti kai trūksta pajamų

parašė , 2015-07-29 09:40

Greitas kreditasRizika būti nesuprastiems ar net išjuoktiems vien dėl to, jog netinkamai tvarkosi su pinigais. Ir kas gi norėtų tokios situacijos? Visgi, ne visi gimė finansų analitikais ir toli gražu ne visi geba teisingai suplanuoti savo mėnesio išlaidas. O ką daryti jei mėnesio gale pritrūksta kelių eurų, o iki pajamų gavimo termino dar reikia palaukti. Tokioje situacijoje gelbsti greitas kreditas. Tai itin patraukti ir patogi paslauga tuomet kai trumpam laikotarpiui pristinga mažos sumos pinigų. Naudojantis greito kredito įmonėmis, galima visiškai paprastai ir be didelių laiko sąnaudų pasiskolinti nedidelę sumą, kurią bus galima grąžinti vos tik gavus pajamų.

Skaityti visą straipsnį “Ką daryti kai trūksta pajamų” »

Kreditas per penkiolika minučių

parašė , 2013-08-31 09:03

greitos paskolosPasiskolinti, reikalui esant, dar niekada nebuvo taip paprasta, kaip dabar. Greitos paskolos dabar kai kur išduodamos vos per penkiolika minučių. Tam, kad pasiskolintumėte, jums nereikės ilgai laukti, pildyti sudėtingų paraiškų – procedūra itin greita ir patogi. Galite patys tuo įsitikinti.

 

 

 

SMS žinute – ar gali būti paprasčiau?

 

Paskolos, išduodamos kreipiantis trumpąja SMS žinute – ar tai realu? Taip, žinoma. SMS kreditas tampa vis labiau populiarėjančia paslauga. Tam, kad galėtumėte skolintis taip paprastai, pirmiausia jums reikės užsiregistruoti kredito bendrovės, siūlančios šią paslaugą, internetinėje svetainėje. Registracijos metu būsite paprašyti nurodyti savo vardą, pavardę, asmens kodą ir telefono numerį. Tai būtina informacija, kuri reikalinga, kad sistema užfiksuotų jūsų telefono numerį. Nepamirškite, kad greitos paskolos SMS žinute galėsite prašyti būtent iš registracijos metu nurodyto telefono numerio. Jeigu numerį keisite, jums teks užsiregistruoti iš naujo, kadangi su jūsų vardu bus susieta nebegaliojanti informacija. Po šios procedūros galėsite pasirinkti pageidaujamo dydžio kreditą ir nurodyti, per kokį laikotarpį planuojate jį grąžinti. Skirtingos kredito bendrovės siūlo skirtingas sąlygas. Vienur galite tikėtis kredito grąžinimo laikotarpio iki trijų metų, kitur teks labiau paskubėti. Po registracijos kreiptis dėl kredito galite ir bendrovės internetinėje svetainėje, ir SMS žinute. Pastarasis būdas yra ypatingai paprastas. Užsakymas reikalauja nurodyti savo asmens kodą (ar kitaip patvirtinti tapatybę – tai priklauso nuo bendrovės sąlygų), pageidaujamą sumą ir terminą, kurio metu tikitės grąžinti tai, ką pasiskolinote. Atsakymą, ar jūsų užklausa buvo patvirtinta, gausite SMS žinute ir elektroniniu paštu. Jeigu prašymas patenkintas, pageidauta pinigų suma netruks pasiekti jūsų asmeninę banko sąskaitą.

 

Prieš priimant sprendimą

 

Kalbant apie paskolos dydį, tai, kad kreipiatės SMS žinute, neturi jokios reikšmės. Šiuo būdu turite teisę prašyti tokio maksimalaus dydžio kredito, kokį tik suteikia konkreti paskolų bendrovė. Žinoma, turite patys atsižvelgti į keletą aspektų. Kai kur reikalaujama, kad kredito grąžinimo įmoka kas mėnesį neviršytų keturiasdešimties procentų jūsų gaunamų pajamų. Jeigu tai ir nenurodyta tarp būtinų sąlygų, tinkamai įvertinkite, per kiek laiko galėsite grąžinti paskolą. Greitos paskolos gali būti ilgalaikės ir trumpalaikės. Jeigu skolinatės kiek didesnę sumą, turite teisę pasirinkti ilgesnį grąžinimo laikotarpį, kuris leis „neskausmingai“ atiduoti kreditą. Priėmę skubotą sprendimą, grąžinimo eigoje galite susidurti su naujais finansiniais sunkumais. Apsidrauskite gerai apgalvodami ir realiai įvertinę savo piniginę padėtį. Atsarga gėdos nedaro.

 

Išskirtinės aplinkybės

 

Deja, kartais kredito grąžinimas gali tapti problematiškas. Jeigu susidūrėte su sunkumais, grąžinimo terminą galite pratęsti. Tiesa, tai kainuos. Mokestis už pratęsimą priklauso nuo to, kokio dydžio paskolą gavote, ir kiek dienų norėtumėte atidėti jos grąžinimą. Kuo didesnis kreditas ir kuo toliau norite nukelti paskutinę grąžinimo dieną, tuo brangiau jums taip kainuos. Būtent dėl šios priežasties, reikėtų, kaip ir buvo minėta, gerai apgalvoti ir pasirinkti jums labiausiai tinkantį variantą. Antraip gali tekti papildomai mokėti. Jeigu, atvirkščiai, nuspręsite gautą paskolą grąžinti anksčiau nustatyto laiko, tai padės jums sutaupyti. Kaip viskas veikia? Jeigu grąžinsite kreditą anksčiau, palūkanas mokėsite tik už tiek mėnesių, kiek teoriškai naudojotės kreditu. Išankstinis atsiskaitymas su kredito bendrove nieko papildomai nekainuos. Jeigu galite, palanku grąžinti skolą anksčiau, nes, kaip matote, tokiu būdu galite sutaupyti. Vis dėlto, tai nėra būtina. Jeigu finansinė padėtis to padaryti neleidžia, neskubėkite atiduoti greitos paskolos. Geriau lėčiau, nei įsiskolinti ir susidurti su neigiamais to padariniais ateityje.