Kreditas per penkiolika minučių

parašė , 2013-08-31 09:03

greitos paskolosPasiskolinti, reikalui esant, dar niekada nebuvo taip paprasta, kaip dabar. Greitos paskolos dabar kai kur išduodamos vos per penkiolika minučių. Tam, kad pasiskolintumėte, jums nereikės ilgai laukti, pildyti sudėtingų paraiškų – procedūra itin greita ir patogi. Galite patys tuo įsitikinti.

 

 

 

SMS žinute – ar gali būti paprasčiau?

 

Paskolos, išduodamos kreipiantis trumpąja SMS žinute – ar tai realu? Taip, žinoma. SMS kreditas tampa vis labiau populiarėjančia paslauga. Tam, kad galėtumėte skolintis taip paprastai, pirmiausia jums reikės užsiregistruoti kredito bendrovės, siūlančios šią paslaugą, internetinėje svetainėje. Registracijos metu būsite paprašyti nurodyti savo vardą, pavardę, asmens kodą ir telefono numerį. Tai būtina informacija, kuri reikalinga, kad sistema užfiksuotų jūsų telefono numerį. Nepamirškite, kad greitos paskolos SMS žinute galėsite prašyti būtent iš registracijos metu nurodyto telefono numerio. Jeigu numerį keisite, jums teks užsiregistruoti iš naujo, kadangi su jūsų vardu bus susieta nebegaliojanti informacija. Po šios procedūros galėsite pasirinkti pageidaujamo dydžio kreditą ir nurodyti, per kokį laikotarpį planuojate jį grąžinti. Skirtingos kredito bendrovės siūlo skirtingas sąlygas. Vienur galite tikėtis kredito grąžinimo laikotarpio iki trijų metų, kitur teks labiau paskubėti. Po registracijos kreiptis dėl kredito galite ir bendrovės internetinėje svetainėje, ir SMS žinute. Pastarasis būdas yra ypatingai paprastas. Užsakymas reikalauja nurodyti savo asmens kodą (ar kitaip patvirtinti tapatybę – tai priklauso nuo bendrovės sąlygų), pageidaujamą sumą ir terminą, kurio metu tikitės grąžinti tai, ką pasiskolinote. Atsakymą, ar jūsų užklausa buvo patvirtinta, gausite SMS žinute ir elektroniniu paštu. Jeigu prašymas patenkintas, pageidauta pinigų suma netruks pasiekti jūsų asmeninę banko sąskaitą.

 

Prieš priimant sprendimą

 

Kalbant apie paskolos dydį, tai, kad kreipiatės SMS žinute, neturi jokios reikšmės. Šiuo būdu turite teisę prašyti tokio maksimalaus dydžio kredito, kokį tik suteikia konkreti paskolų bendrovė. Žinoma, turite patys atsižvelgti į keletą aspektų. Kai kur reikalaujama, kad kredito grąžinimo įmoka kas mėnesį neviršytų keturiasdešimties procentų jūsų gaunamų pajamų. Jeigu tai ir nenurodyta tarp būtinų sąlygų, tinkamai įvertinkite, per kiek laiko galėsite grąžinti paskolą. Greitos paskolos gali būti ilgalaikės ir trumpalaikės. Jeigu skolinatės kiek didesnę sumą, turite teisę pasirinkti ilgesnį grąžinimo laikotarpį, kuris leis „neskausmingai“ atiduoti kreditą. Priėmę skubotą sprendimą, grąžinimo eigoje galite susidurti su naujais finansiniais sunkumais. Apsidrauskite gerai apgalvodami ir realiai įvertinę savo piniginę padėtį. Atsarga gėdos nedaro.

 

Išskirtinės aplinkybės

 

Deja, kartais kredito grąžinimas gali tapti problematiškas. Jeigu susidūrėte su sunkumais, grąžinimo terminą galite pratęsti. Tiesa, tai kainuos. Mokestis už pratęsimą priklauso nuo to, kokio dydžio paskolą gavote, ir kiek dienų norėtumėte atidėti jos grąžinimą. Kuo didesnis kreditas ir kuo toliau norite nukelti paskutinę grąžinimo dieną, tuo brangiau jums taip kainuos. Būtent dėl šios priežasties, reikėtų, kaip ir buvo minėta, gerai apgalvoti ir pasirinkti jums labiausiai tinkantį variantą. Antraip gali tekti papildomai mokėti. Jeigu, atvirkščiai, nuspręsite gautą paskolą grąžinti anksčiau nustatyto laiko, tai padės jums sutaupyti. Kaip viskas veikia? Jeigu grąžinsite kreditą anksčiau, palūkanas mokėsite tik už tiek mėnesių, kiek teoriškai naudojotės kreditu. Išankstinis atsiskaitymas su kredito bendrove nieko papildomai nekainuos. Jeigu galite, palanku grąžinti skolą anksčiau, nes, kaip matote, tokiu būdu galite sutaupyti. Vis dėlto, tai nėra būtina. Jeigu finansinė padėtis to padaryti neleidžia, neskubėkite atiduoti greitos paskolos. Geriau lėčiau, nei įsiskolinti ir susidurti su neigiamais to padariniais ateityje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *