Kaip greitas kreditas dirba

parašė , 2013-08-30 20:35

Dauguma žmonių tiktai supranta, kad greitas kreditas, ar vidaus greitas kreditas, yra tik būdas įsigyti namus. Niekas iš tikrųjų nesupranta, kaip tai dirba daug detalės tokiu būdu čia, tai išardoma.

Bankui reikia pinigų, kad paskolintų pinigus

Bankas įsigyja pinigus, skolindamasis tai pagal nukainotą normą. Tai paprastai daroma per daug kelių kaip:

aprūpinimas taupomųjų sąskaitų ar trukmės padeda visuomenei

skolinimasis didelių apimčių pinigų nuo užsienio įstaigų

jų naudos procentinio dydžio naudojimas

Leidžia naudojimą pavyzdys banko, mokančio 3%pa anksčiau minėtiems pinigams, kurių jie pasiskolino. Dabar jie turi gauti naudą.
Bankas ant – skolina pinigus jums

Dabar, kai bankas turi visą tą skolą, į kurią jam reikia ant – skolina šiuos pinigus jums, kad gautų naudą. Saugiausias vertingas dalykas, prieš kurį bankas skolina yra turtas, kuris yra, kodėl jie paprastai daro naudos mažą kiekį todėl, kad tai yra saugi investicija jiems su nedaug pavojaus.

Leidžia tęsiasi su pavyzdžiu, kurį mes panaudojome anksčiau ir sakyti, kad einamosios vidaus kreditas palūkanų normos yra 5%pa. Tokiu būdu jūs mokate bankui 5 %, ir paskui jie moka savo 3 % paskolą, kuri palieka juos su 2 % tėčio nauda

Banko pavojus ir jūsų paraiška

Banko didžiausias pavojus yra toks, kad jūs nemokate jiems jų palūkanų. Kadangi jūs galite pasakyti, jei jūs nedarote užmokesčio jiems, jie vis dar turi skolą, kurią jie turi užmokėti. Jei tai atsitiktinai rastų daugumą jų vidaus kreditas, bankas labai skubiai padarytų praradimą ir nueitų iš verslo. Taip, kaip bankas valdo šį pavojų? Atsakymas yra jūsų vidaus kreditas paraiška.

Paraiška yra užbaigta jūsų finansinės būklės nuotrauka, apimdama darbą, vertingus dalykus, įsipareigojimus ir svarbiausiai jūsų elgesį su skolų mokėjimu (taip pat žinomas kaip kredito rinkmena). Jei jūs turėsite paraišką, kuri rodo blogą elgesį skolų mokėjime, bankas pažiūrės į jus kaip į pavojų ir labai dažnai smukdys jūsų kreditas paraišką. Tačiau, jei jūs parodysite gerą elgesį skolų mokėjime, bankas bus labai patogus su jumis kaip "pavojus". Istorijos moralė čia yra, įsitikina, kad jūs mokate savo skolas.

Kas daro jūs turite gauti vidaus paskolą

Geras būdas įvertinti, ką mes studijavome parodo jums, kokių dėžių jums reikia pažymėtas sėkmingai vidaus kreditas paraiškai:

Santaupos (bankas mėgsta pamatyti jūsų gebėjimą taupyti pinigus),

Stabilus darbas (bankas mėgsta mokesčio klaidas),

Švarus kreditas! (užmokėkite jūsų skolininkams laiku),

Jei jūs galite aprūpinti kitus daiktus tada, beveik garantuojama, kad, jūs gausite savo vidaus paskolą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *