Patogiausias būdas gauti paskolą

parašė , 2013-08-31 11:16

kreditai internetu​Šiais laikais, kai žmonės tampa vis labiau ir labiau užimti, dažnai trokštame greitų rezultatų. Norime greitai užsidirbti, o, aplinkybėms susiklosčius, greitai ir pasiskolinti. Kreditai internetu – greičiausias būdas papildyti piniginę trūkstama suma, jei iki algos dar toli, o išlaidos neišvengiamos.

 

Kai tai neišvengiama

Įsivaizduokite situaciją: jums prisireikė išvykti, o tam atliekamų pinigų neturite. Arba sugedo automobilis, kurio taisymas kainuos jums daugiau, nei kad galite sau šiuo metu leisti. O gal pasitaikė galimybė įsigyti daiktą, apie kurį ilgą laiką svajojate, tačiau santaupos jam per menkos. Tokiais ir panašiais atvejais kreditai neišvengiami, jei nenorite skolintis pinigų iš draugų ar pažįstamų. Jeigu pinigų jums reikia greitai, kreditai internetu – dar geresnis sprendimas, kadangi pageidaujamą sumą galite gauti vienu prisėdimu prie kompiuterio. Dabar užpildyti paraišką dėl mažosios paskolos yra paprasčiau nei bet kada.

 

Saugu ir patikima

Jei abejojate, ar kreipimasis dėl greitosios paskolos internetu yra saugus, galite būti tikri – tai visiškai patikima. Prieš pildant paraišką, jums reikės užsiregistruoti kredito bendrovės kompiuterinėje sistemoje. Taip – tam jums reikės nurodyti asmeninius duomenis, pavyzdžiui, asmens kodą ir banko sąskaitos numerį. Ne – tai nebus panaudota nesąžiningiems tikslams. Informacija apie jus bus prieinama tik kredito bendrovei ir aptarnaujančiam bankui. Tad būkite ramūs – kredito bendrovės yra visiškai patikimos organizacijos, kurios yra suinteresuotos bendradarbiauti. Iš jūsų nebus prašoma duomenų, kurie nebūtini galimoms finansinėms operacijoms.

 

Jūsų teisė rinktis

Jeigu manote, kad kreditai internetu suteikiami tik trumpam laikotarpiui ir nedidelio dydžio, būsite nustebinti, kad kai kurios bendrovės siūlo paskolas, siekiančias ir dešimt tūkstančių litų. Tai reiškia, kad, norėdami pasiskolinti didesnę sumą nei keli šimtai ar tūkstantis, neprivalėsite kreiptis į banką. Kitaip tariant, nesvarbu, jūsų tikslas yra trys šimtai ar trys tūkstančiai ir daugiau, prašymo teikimo operacija yra tokia pat greita ir paprasta. Kreditai internetu ilgesniam laikui reiškia greitąsias paskolas, suteikiamas dvylikos, dvidešimt keturių ar net trisdešimt šešių mėnesių laikotarpiui. Viskas priklauso nuo to, kaip greitai galėsite grąžinti tai, ką pasiskolinote. Jei planuojate iš kredito bendrovės gauti didesnę sumą, normalu tikėtis ją grąžinti per ilgesnį laikotarpį. Kita vertus, sprendimas yra jūsų rankose. Jei galite atiduoti kreditą per vieną ar kelis mėnesius, tai taip pat sveikintinas pasirinkimas.

 

Sąlygos

Kreditai yra oficialūs finansiniai įsipareigojimai, reiškiantys, kad prisiimate visišką atsakomybę dėl jų grąžinimo. Tam, kad vėliau netektų gailėtis, turėtumėte realiai įvertinti savo galimybes. Kredito bendrovės padeda šioje situacijoje, apribodamos, kas gali tikėtis gauti mažąją paskolą. Dažniausiai keliami reikalavimai yra šie:

1.      Kredito gavėjas turi būti pilnametis Lietuvos Respublikos pilietis, turintis galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

2.      Kredito gavėjas negali būti ieškomas dėl suėmimo ar kitaip nusikaltęs valstybės įstatymams.

3.      Kredito gavėjas privalo neturėti skolų iš praeities ar įrašų apie delsimą grąžinti skolas. Tai reiškia, kad, jeigu praeityje turėjote sunkumų grąžindami pasiimtą kreditą, informacija apie tai pasieks ir kitą paskolų bendrovę.

4.      Kredito gavėjas turi būti oficialiai dirbantis asmuo. Šis aspektas, reikalaujantis informacijos apie jūsų esamą darbovietę, svarbus tuo, kad parodo, jog gaunate nuolatines pajamas ir ateityje galėsite grąžinti jums suteiktą kreditą. Tiesa, jeigu mėnesinė įmoka, grąžinant paskolą, viršytų keturiasdešimt ar penkiasdešimt procentų viso jūsų atlyginimo, reikėtų persvarstyti, kokia kita suma atitiktų jūsų finansines galimybes.

Dažniausiai kreditai internetu ar tiesiogiai biuruose yra suteikiami tik asmenims, atitinkantiems visus nurodytus reikalavimus, nebent bendrovės taisyklės nurodo kitaip.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *