Greitos paskolos

Kaip greitai gauti pigią ir kokybišką paskolą?

parašė , 2020-06-24 15:50

Atsitiko nelaimė? Pritrūkote kelių dienų ir eurų iki sekančios algos? Reikia susimokėti už mokslus? Jaučiate poreikį atostogoms, bet kišenėje švilpauja vėjai? 21 amžiuje tai nėra didelė problema, kurios nebūtų galima išspręsti greitai ir paprastai. Tam pagelbėti gali ir tikrai pagelbėja toks išradimas – greitos paskolos. Tai yra labai lengvai ir paprastai gaunami pinigai, kai jų prireikia staiga.

Žinoma, greitos paskolos bus geras pasirinkimas tik tokiu atveju, jeigu skirsite laiko smulkmenoms, derinkite akcentus, galiausiai – žinosite kokie yra Jūsų poreikiai. Tokiu atveju bus galima greitai ne tik pasiskolinti, tačiau taip pat greitai pinigus ir grąžinti. Todėl prieš skolinantis iš tokių įmonių yra svarbu suprasti kaip galima nesunkiai ir greitai gauti pigią ir kokybišką paskolą.

Pasirinkite tinkamą įmonę

Kadangi šiuo metu gauti greitą paskolą galima daugelyje įmonių, natūralu, kad ieškodami Jums labiausiai tinkamos – turite palyginti bent jau kelis variantus. Daugiausia dėmesio reikia skirti sutarties sąlygoms, kurios dažniausiai pateikiamos internete, tad su jomis susipažinti galima greitai ir paprastai.

Taip pat būtinai žiūrėkite – kokio dydžio palūkanos yra. Dažniausiai procentiniai skaičiai neatrodo labai aiškūs, tad siūlome naudotis skaičiuoklėmis, kurios leidžia paprastai suvedus pačius svarbiausius rodiklius matyti – kiek ten grąžinti pasiskolinus.

Kokie yra Jūsų poreikiai?

Greitos paskolosŽinoma, daugiau dėmesio reikia skirti ir galimybėms. Paprasčiausiai kai kurios įmonės skolina tik tokiu atveju, kai planuojate pirkti transporto priemonę. Tuo tarpu kitos skolina tik tokiu atveju, kai planuojama pirkti namus arba dar kitais atvejais.

Skaityti visą straipsnį “Kaip greitai gauti pigią ir kokybišką paskolą?” »

Pasiskolinti pigiai: įmanoma ir nesudėtinga

parašė , 2018-08-02 23:59

Nėra sunku nuspėti ko ieškoti skaitydami šį straipsnį. Šiandien apskritai jau yra įprasta, kad vidutinis Lietuvos žmogus nori pasiskolinti pinigų, o kai nori jų pasiskolinti, neišvengiama, kad nori tą padaryti pigiai ir greitai. Dėl tokio poreikio mažai kas kreipiasi į vartojimo paskolų tiekėjus. Niekas nenori su jais prasidėti. Ne dėl kažkokio jų blogumo, bet dėl jų nenoro suteikti paskolas visiems norintiems. Vartojimų paskolų tiekėjai (dažniausiai tai yra bankai ir kredito unijos) nenori skolinti bet kuriam paraišką pateikusiam žmogui. Jie yra labai išrankūs kam suteikti paskolą. Net visas patikrinimas užtrunka ilgai, ilgai. Niekas nenori laukti tokio ilgo laiko, kad vien išgirstų ar paskola bus suteikta jiems. Todėl yra neišvengiama, kad jų akys krypsta kitur.

RefinansavimasGreitos paskolos internetu yra vienas iš tų kitų finansavimo šaltinių ant kurios atsistoija žvilgsnis, pakrypės nuo vartojimo paskolų. Ar tai turėtų ką nors stebinti? Tikrai ne, nes greitos paskolos suteikiamos paprasčiau ir greičiau nei bet kokios kitos. Kai kreipiamasi dėl jos, yra pats didžiausias šansas, kad ji bus suteikta be daugiau klausimų. Kai yra bandoma gauti kitokią paskolą ar kitokį kreditą, net pateikęs paraišką negali žinoti ar iš tavęs nebus prašoma pateikti papildomų dokumentų iš darbdavio, iš SODRA'os, iš VMI ir iš dar bala žino kur. O greitieji kreditai yra ypatingi, nes tu tikrai gali žinoti, kad po paraiškos paskolai gauti pateikimo niekas tikrai iš tavęs nieko daugiau nereikalaus.

Skaityti visą straipsnį “Pasiskolinti pigiai: įmanoma ir nesudėtinga” »

Kreditas per penkiolika minučių

parašė , 2013-08-31 09:03

greitos paskolosPasiskolinti, reikalui esant, dar niekada nebuvo taip paprasta, kaip dabar. Greitos paskolos dabar kai kur išduodamos vos per penkiolika minučių. Tam, kad pasiskolintumėte, jums nereikės ilgai laukti, pildyti sudėtingų paraiškų – procedūra itin greita ir patogi. Galite patys tuo įsitikinti.

 

 

 

SMS žinute – ar gali būti paprasčiau?

 

Paskolos, išduodamos kreipiantis trumpąja SMS žinute – ar tai realu? Taip, žinoma. SMS kreditas tampa vis labiau populiarėjančia paslauga. Tam, kad galėtumėte skolintis taip paprastai, pirmiausia jums reikės užsiregistruoti kredito bendrovės, siūlančios šią paslaugą, internetinėje svetainėje. Registracijos metu būsite paprašyti nurodyti savo vardą, pavardę, asmens kodą ir telefono numerį. Tai būtina informacija, kuri reikalinga, kad sistema užfiksuotų jūsų telefono numerį. Nepamirškite, kad greitos paskolos SMS žinute galėsite prašyti būtent iš registracijos metu nurodyto telefono numerio. Jeigu numerį keisite, jums teks užsiregistruoti iš naujo, kadangi su jūsų vardu bus susieta nebegaliojanti informacija. Po šios procedūros galėsite pasirinkti pageidaujamo dydžio kreditą ir nurodyti, per kokį laikotarpį planuojate jį grąžinti. Skirtingos kredito bendrovės siūlo skirtingas sąlygas. Vienur galite tikėtis kredito grąžinimo laikotarpio iki trijų metų, kitur teks labiau paskubėti. Po registracijos kreiptis dėl kredito galite ir bendrovės internetinėje svetainėje, ir SMS žinute. Pastarasis būdas yra ypatingai paprastas. Užsakymas reikalauja nurodyti savo asmens kodą (ar kitaip patvirtinti tapatybę – tai priklauso nuo bendrovės sąlygų), pageidaujamą sumą ir terminą, kurio metu tikitės grąžinti tai, ką pasiskolinote. Atsakymą, ar jūsų užklausa buvo patvirtinta, gausite SMS žinute ir elektroniniu paštu. Jeigu prašymas patenkintas, pageidauta pinigų suma netruks pasiekti jūsų asmeninę banko sąskaitą.

 

Prieš priimant sprendimą

 

Kalbant apie paskolos dydį, tai, kad kreipiatės SMS žinute, neturi jokios reikšmės. Šiuo būdu turite teisę prašyti tokio maksimalaus dydžio kredito, kokį tik suteikia konkreti paskolų bendrovė. Žinoma, turite patys atsižvelgti į keletą aspektų. Kai kur reikalaujama, kad kredito grąžinimo įmoka kas mėnesį neviršytų keturiasdešimties procentų jūsų gaunamų pajamų. Jeigu tai ir nenurodyta tarp būtinų sąlygų, tinkamai įvertinkite, per kiek laiko galėsite grąžinti paskolą. Greitos paskolos gali būti ilgalaikės ir trumpalaikės. Jeigu skolinatės kiek didesnę sumą, turite teisę pasirinkti ilgesnį grąžinimo laikotarpį, kuris leis „neskausmingai“ atiduoti kreditą. Priėmę skubotą sprendimą, grąžinimo eigoje galite susidurti su naujais finansiniais sunkumais. Apsidrauskite gerai apgalvodami ir realiai įvertinę savo piniginę padėtį. Atsarga gėdos nedaro.

 

Išskirtinės aplinkybės

 

Deja, kartais kredito grąžinimas gali tapti problematiškas. Jeigu susidūrėte su sunkumais, grąžinimo terminą galite pratęsti. Tiesa, tai kainuos. Mokestis už pratęsimą priklauso nuo to, kokio dydžio paskolą gavote, ir kiek dienų norėtumėte atidėti jos grąžinimą. Kuo didesnis kreditas ir kuo toliau norite nukelti paskutinę grąžinimo dieną, tuo brangiau jums taip kainuos. Būtent dėl šios priežasties, reikėtų, kaip ir buvo minėta, gerai apgalvoti ir pasirinkti jums labiausiai tinkantį variantą. Antraip gali tekti papildomai mokėti. Jeigu, atvirkščiai, nuspręsite gautą paskolą grąžinti anksčiau nustatyto laiko, tai padės jums sutaupyti. Kaip viskas veikia? Jeigu grąžinsite kreditą anksčiau, palūkanas mokėsite tik už tiek mėnesių, kiek teoriškai naudojotės kreditu. Išankstinis atsiskaitymas su kredito bendrove nieko papildomai nekainuos. Jeigu galite, palanku grąžinti skolą anksčiau, nes, kaip matote, tokiu būdu galite sutaupyti. Vis dėlto, tai nėra būtina. Jeigu finansinė padėtis to padaryti neleidžia, neskubėkite atiduoti greitos paskolos. Geriau lėčiau, nei įsiskolinti ir susidurti su neigiamais to padariniais ateityje.

Mano kreditas

parašė , 2013-05-28 11:08

Vienas iš didžiosios dalies nedovanojančių iššūkių, su kuriais blogas kreditas palieka jus yra, kad mano kreditas jis neleidžia jums turėti jūsų savą namą. Tai visada laiko toliau mano kreditas jus nuo sukūrimo teisingo jūsų svajonė apie valdyti namą. Gerai, šiandien tai nėra scena iš tikrųjų. Yra daug žmonių su nepalankiu kreditu, kurie nori nupirkti mano kreditas naujus namus, ir įvykdyti jų norus, finansų rinka pasiūlė blogą kredito vidaus paskolą.

Mano kreditasBlogas kreditas namo loanare paskolos, kurios yra ypač pasiūlytos žmonėms, turėti blogai kreditą. Jei jūs norėsite nupirkti namą, ši paskola padės jums bėdoje be bet mano kreditas kokio jūsų kredito istorijos rūpesčio. Jei jūs manote, kad jūs galėtumėte susidurti su sunkumu didžiulių paskolos kiekių grąžinime, jūs galite, ši paskola gali padėti jums, siūlydama žemo kurso paskolas su lengvais atmokėjimo terminais, kad jūs galėtumėte padaryti savalaikius užmokesčius ir pagerinti jūsų kredito rezultatą.

Skaityti visą straipsnį “Mano kreditas” »

Asmeninės greitos paskolos.

parašė , 2012-04-01 23:23

Kodėl yra tai, kad jūs visada trūkstate pinigų reikalingumo laiku? Jūsų automobilis išyra, buitiniai prietaisai meta vaiduoklį, jūsų namo stogas pradeda tekėti, ir jums reikia naujo asmeninio kompiuterio, kur jūs ketinate surasti pinigus viskam tai?

Šiuo reikalingumo laiku, daugelis pasisuka į negarantuotas asmenines greitas paskolas, šitos paskolos yra paprastos įsigyti, ir apdirbimas yra labai greitas, reikšdamas, kad jūs galite turėti grynuosius pinigus dviejų paraiškos darbo dienų viduje. Daug asmeninių paskolų yra žymėtasis su dideliais procentų atlygiais, tuo tarpu negarantuotos paskolos siūlo asmenines greitos paskolas su truputį žemesnėmis normomis. Tai padaro galima skolintojų ir bankų bendradarbiavimo grupė, kad suformuotų šitas negarantuotas asmenines paskolas
Skaityti visą straipsnį “Asmeninės greitos paskolos.” »