Dekoratyvinis tinkas

Geriausio dekoratyvinio tinko paieškos

parašė , 2017-11-26 08:36

Dekoratyvinis tinkas yra naudojamas ne tik dėl estetikos. Įprastas tinkas nepasižymi tokiomis geromis pralaidumo bei kvėpavimo savybėmis kaip kad dekoratyvinis, tad nieko keisto, kad žmonės dažniausiai ir renkasi pastarąjį. Tiesa, šiuo metu pasirinkimas toks platus, kad ieškodami geriausio tikrai susidursite su labai plačia pasiūla, kuri gali gluminti.

Dekoratyvinis tinkas fasadui yra ilgalaikė investicija, tad ieškodami geriausio nepamirškite palyginti kuo daugiau galimybių bei pasitarti su pardavėjais, kurie įvertinę Jūsų poreikius pasiūlys tai, kas Jums labiausiai tinka. Tuo pačiu ir mes pateikiame kelis paprastus orientacinius klausimus, kurie dažniausiai kiek supaprastina paieškas.

Pastato sienų laidumas

Dekoratyviniai tinkaiVisiškai suprantama, kad gyventi bus gera tik tokiuose namuose, kurie yra pralaidūs garams. Tokiu atveju pavyks namuose susikurti tobulą mikro klimatą. Taip pat įvertinus ir apšiltinimo galimybes yra paprasčiau nuspręsti, kuris variantas Jums geriausiai tinka. Jeigu Jūsų namai yra labai apšildyti – tokiu atveju mineralinis tinkas yra geriausia alternatyva. Jis pasirūpina, kad jūsų namų garų pralaidumas nebūtų visiškai sustabdytas.

Pastato amžius?

Dekoratyviniai tinkai taip pat pasirenkami įvertinus ir tai, koks yra pastato amžius. Tai svarus kriterijus, kadangi skiriantis amžiui tuo pačiu skiriasi ir pastato statybos technologijoms. Štai labai senuose namuose, kur garų pralaidumas dažniausiai labai didelis, puikiai tinka tinkas, kuris yra garus laidams. Labiausiai rekomenduojamas silikatinis tinkas.

Skaityti visą straipsnį “Geriausio dekoratyvinio tinko paieškos” »