Geriausio dekoratyvinio tinko paieškos

parašė , 2017-11-26 08:36

Dekoratyvinis tinkas yra naudojamas ne tik dėl estetikos. Įprastas tinkas nepasižymi tokiomis geromis pralaidumo bei kvėpavimo savybėmis kaip kad dekoratyvinis, tad nieko keisto, kad žmonės dažniausiai ir renkasi pastarąjį. Tiesa, šiuo metu pasirinkimas toks platus, kad ieškodami geriausio tikrai susidursite su labai plačia pasiūla, kuri gali gluminti.

Dekoratyvinis tinkas fasadui yra ilgalaikė investicija, tad ieškodami geriausio nepamirškite palyginti kuo daugiau galimybių bei pasitarti su pardavėjais, kurie įvertinę Jūsų poreikius pasiūlys tai, kas Jums labiausiai tinka. Tuo pačiu ir mes pateikiame kelis paprastus orientacinius klausimus, kurie dažniausiai kiek supaprastina paieškas.

Pastato sienų laidumas

Dekoratyviniai tinkaiVisiškai suprantama, kad gyventi bus gera tik tokiuose namuose, kurie yra pralaidūs garams. Tokiu atveju pavyks namuose susikurti tobulą mikro klimatą. Taip pat įvertinus ir apšiltinimo galimybes yra paprasčiau nuspręsti, kuris variantas Jums geriausiai tinka. Jeigu Jūsų namai yra labai apšildyti – tokiu atveju mineralinis tinkas yra geriausia alternatyva. Jis pasirūpina, kad jūsų namų garų pralaidumas nebūtų visiškai sustabdytas.

Pastato amžius?

Dekoratyviniai tinkai taip pat pasirenkami įvertinus ir tai, koks yra pastato amžius. Tai svarus kriterijus, kadangi skiriantis amžiui tuo pačiu skiriasi ir pastato statybos technologijoms. Štai labai senuose namuose, kur garų pralaidumas dažniausiai labai didelis, puikiai tinka tinkas, kuris yra garus laidams. Labiausiai rekomenduojamas silikatinis tinkas.

Vandens telkiniai greta pastato

Taip pat siūlome nepamišti įvertinti ir tai, kad greta pastato esantys vandens telkiniai nuo kurių taip pat kyla drėgmė – gali būti svarbus kriterijus, kuris padeda paprasčiau apsispręsti dėl tinkamiausio tinko pasirinkimo.

Juolab, jeigu greta namo yra medžių, sodas arba daržas – kuomet lis lietus ant fasado pateks labai daug nešvarumų. Tokiu atveju geriausia yra pasirinkti tokį tinka prie kurio nešvarumai lempa labai sunkiai arba nuo kurio lietus labai lengvai nuplauna nešvarumus. Labiausiai tokiu atveju rekomenduojamas silikoninis tinkas. Kodėl? Kadangi būtent jis geriausiai stabdo mikroorganizmų vystymąsi. Mikroorganizmai gali gadinti Jūsų namus, ardyti juos, tad šio tipo tinkas užkirstų tam kelią.

Dekoratyvinio tinko spalva

Dekoratyvinis tinkas fasadui pasirenkamas tiek dėl funkcionalumo, tiek dėl estetikos. Ieškodami tinkamiausio tinko pamatysite, kad egzistuoja itin plati bei įvairi pasiūla. Dažnai susirasti tinkamiausią tinką spalviniu aspektu tampa labai sunku. Paprasčiausiai kai pasiūla yra tokia plati – norisi lyginti ir derinti kuo daugiau alternatyvų. KNAUF dekoratyvinius tinkus dažniausiai renkasi tie, kurie ieško ilgaamžiškumo bei kokybės. Būtent tie, kurie nori, kad spalva kuo ilgesnį laiko tarpą išliktų ryški. Tiesa, dekoratyviniai tinkai gana paprastai perdažomi, tad tai irgi laba puikus dalykas.

Gamintojas

Kad ir kokios prekės Jums reikia – įvertinti gamintoją visada verta. Šiuo metu daugelis jų savo produkciją parduoda internete, tad tai labai patogus ir paprastas būdas palyginti pasirinkimus bei rasti tai, kas Jums atrodo tinka labiausiai. KNAUF dekoratyvinis tinkas yra vienas labiausiai giriamų tinkų, kurios džiugintu visus, kurie nori suderinti kainos bei kokybės santykį. Svarbiausia palyginti skirtas alternatyvas ir surasti tai, kad leistų Jums džiaugtis nauda.

Dekoratyviniai tinkai puikiai tinka tiek lauko apdailai, tiek vidaus. Svarbiausia susipažinti su pasiūla ir nesunkai atrasite tai, kas Jums leis kartą pasirūpinus savo namais daugiau ilgą laiką visiškai nesukti galvos dėl namų. Svarbiausia, kad dekoratyviniai tinkai puikiai suderina funkcionalumą su estetika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *