Auto technika statyboms

parašė , 2017-12-04 13:37

Komunalinė įrangaKad ir kokioje statybų aikštelėje besidarbuotumėte, joje komunalinė technika bus reikalinga. Jeigu statybos rimtesnės, vien su rankomis be technikos niekas nieko nepadarys. O ypač daug technikos reikės rimtesnėms statyboms, kurioms prieš prasidedant dar teks ir prastumdyti žemes, palyginti aikštelę. Taigi, kokių didelių automobilių, transporto priemonių sutiksime ne vienoje statybų aikštelėje?

Sunkvežimiai ir savivarčiai

Tokiose vietose kaip www.truckfind.lt, lengvai rasite sau tinkantį sunkvežimį, kraną ar savivartį, tiek išsinuomoti, pasisamdyti, tiek įsigyti. Visa paletė įvairios komunalinės technikos išsiskleis jūsų pasirinkimui. Galėsite gauti tai, kas jums reikalinga, ir važiuoti dirbti. Sunkvežimiai ir savivarčiai – tai sunkioji transporto priemonė, reikalinga norint vežti ir išversti įvairias stambias ir smulkias atliekas, žvyrą, smėlį, statybines medžiagas. Jų gali būti ir labai didelių, ir mažesnių. Kai kurie prie miškų gyvenantys žmonės net ir mėgsta turėti nedidelį savivartį ir su juo kažkam pristatinėti malkas.

Kranai

Kita komunalinė technika, kurios gali prireikti statybose – kranas. Jo nuoma brangi, todėl jis paprastai samdomas tik toms dienoms, kada iš tiesų būna reikalingas. Krano prireiks statant bet kokį daugiaaukštį daugiabutį. Taip pat ir esant įvairioms kitoms sąlygoms. Tai būtina transporto priemonė įvairiais atvejais, norint užkelti ar panaudoti didesnį armatūros gabalą, stambių gabaritų statybinę medžiagą.

Buldozeriai

Kartais prieš statant iš pradžių tenka nugriauti. Jeigu tai panašu į jūsų statybų patirtį, turbūt turėjote buldozerį savo statybų aikštelėje. Jis būtinas, norint su žeme sulyginti įvairius pastatus, o gal ir pačią žemę šiek tiek palyginti. Jo taip pat prireikia tik trumpam laikui, tačiau statybų aikštelėje jis visuomet neprilygstamai reikalingas.

Priekabos

Taip pat naudingos ir reikalingos gali būti ir įvairios priekabos. Tai gali būti vilkiko priekaba, tačiau taip pat ir paprasta mažesnė keturkampi priekaba, joje tilps nedidelės statybinės medžiagos, birūs dalykai.

Šiukšliavežiai

Aišku, komunalinė technika gali būti reikalinga ir tvarkymuisi, švaros palaikymui. Statybų metu, jeigu iš pradžių kažkas sugriaunama, atsiranda labai daug netvarkos. Kaupiasi kalnai visokių atliekų, ir jas reikia išvežti. Tą gali daryti savivarčiai, tačiau taip pat ir specialūs šiukšliavežiai, kurių nuoma taip pat bus ne tokia ir pigi. Svarbu pastebėti, kad su tokia komunaline technika bet kur atliekų vežti negalima. Yra specialios stambių atliekų išvežimo aikštelės, taip pat ir pavojingų atliekų, tokių kaip asbesto šiferis pridavimo punktai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *