Anksčiau, negu jūs pasiskolinsite: pavadinimo kreditas patarimai, kurie gali išgelbėti jus pinigai

parašė , 2017-11-24 10:27

Aišku, jei jūs turite galimybę gauti paskolą, pagrįstą jūsų geru kredito rezultatu, tada būtinai, pasinaudokite ta galimybe. Jūs labiausiai tikėtina turėsite skolinančias kompanijas, konkuruojančias dėl jūsų verslo, ir galite susitarti dėl žemesnių normų todėl, kad jūsų kredito istorija duoda jums mainantis valdžią.

Tačiau, tiems mūsų su blogomis kredito istorijomis ir jokia derėjimosi valdžia, svarbu žinoti visą kredito pasirinkimą, pasiekiamą mums. Labiausiai, skolintojai reikalingas įkeisto turto. Tai reiškia, kad jie paprašys, kad mes pakeltume kažką vertės – kad mes valdome – kaip saugumas greitas kreditasi. Tai yra priemonės, kurių jie imasi, kad garantuotų, kad jie sugrąžins savo pinigus vienaip ar kitaip. Ar jie gauna pilną užmokestį už paskolą, ar jie ima mūsų įkeistą turtą

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Taip pasakykime, kad jūs turite kažką vertės ir kad "kažkas" yra automobilis. Jūs valdote pavadinimą tai transporto priemonei ir kad gautumėte kai kuriuos greitus grynuosius pinigus, jūs prisiartinate, pavadinimas skolina skolintojui, kad gautų paskolą, naudodamas jūsų pavadinimą kaip įkeistas turtas. Yra tuo, kas jūs norite būti įsitikinęs, kad jūs sužinote iš anksto:

Trukmė kreditas – galutinis rezultatas yra, kaip ilgai jūs turite atsiskaityti su šia greitas kreditas? Vienas pavadinimo tipas skolina, kad būtų išvengtas, yra Pavadinimo Pėstininko greitas kreditas. Pavadinimo Pėstininkas yra paprastai 30 dienų greitas kreditas su baliono užmokesčiu gale. Jūsų reikšmė turi 30 dienų, kol pilnas kreditas kiekis, apimdamas palūkanas, nėra skolingas. Tai beveik neįmanoma sumokėti ir gali privesti prie padidintos skolos. Tokiu būdu nesiartinkite prie šio pavadinimo kreditas tipo!

Išankstinio apmokėjimo Nubaudimas – Leido mus susidurti, jis, skolinti kompanijoms nori jūsų procentų sumokėjimo. Tai yra, kaip jie pelno. Kad garantuotų jie gauna naudą šalin iš jūsų kreditas, jie varžo ankstyvą atmokėjimą, kaltindami jus nubaudimas už tai, kad atsiskaityti su jūsų greitas kreditas anksti. Taip, anksčiau, negu jūs pasirašysite paskolą, būti įsitikinęs, kad paklausite jūsų kreditas pareigūno, jei yra išankstinio apmokėjimo nubaudimo.

Kaip Palūkanos yra Sukauptos – Daugumos kreditas kompanijų apskaičiuoja kreditus, kad pradiniai užmokesčiai būtų pritaikyti pirmiausiai, kad sudomintų, su labai maža dalimi tų užmokesčių, einančių viršininko kryptimi. Kuo arčiau kreditas gavėjas pasiekia jų kreditas trukmės galą, tuo daugiau jų užmokesčio pritaikoma viršininkui vietoj palūkanų. Tai yra įprasta praktika tarp palūkininkų, ir visai ne išskirtinis į pavadinimą skolina skolintojams. Tačiau, ten keičia būdus nustatyti palūkanas. Pavyzdžiui, palūkanų kiekis yra nustatytas likusio balanso kreditas, ar tai nustatoma pilno kiekio kreditas ir paskui padaloma viršuje į mėnesinį užmokestį? greitas kreditas, kuri tiktai krauna palūkanas dėl likusio kreditas balanso išgelbės jus pinigai ilgame prabėgime. Kadangi kiekvieną kartą jūs darote užmokestį kryptimi viršininko, balanso jūsų kreditas mažėjimo, todėl nuleisdamas kiekį palūkanų skolingas toje paskoloje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Deja, dauguma žmonių su blogu kreditu baigia tuo, kad moka daugiau už jų kreditus negu žmonės su geru kreditu. Bet šitų patarimų panaudojimas gali neleisti kreditas gavėjams mokėti daugiau negu būtinas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *