Gesintuvų patikra

Gesintuvai – saugai. Tačiau ar visada sauga yra?

parašė , 2020-01-19 17:52

Gaisras yra baisus dalykas, tad nieko keisto, kad žmonės kaip įmanydami stengiasi jo išvengti. Deja, kartais nepavyksta ir tokiu atveju ramiausiai jaučiasi tie, kurie po ranka turi įranga, kuri gali padėti susitvarkyti su gaisro pavojumi. Šiuo metu tai yra gesintuvai, kurie turi būti kiekvienuose namuose, biuruose bei transporto priemonėse.

Žinoma, seni gesintuvai dažniausiai nėra labai geri. Siekiant įsitikinti, kad jie vis dar gerai veikia – būtina gesintuvų patikra. Ji turi būti atliekama reguliariai. Ne tik todėl, kad taip nustato įstatymai, tačiau kiekvienas asmuo turi jaustis atsakomybę už savo darbuotojus bei namus.

Gesintuvų patikra turėtų būti atliekama reguliariai ir tokia paslauga tikrai turėtų naudotis ne tik įmonės. Žinoma, ypač tokios organizacijos, kuriose yra vaikai, tiek mokyklos, tiek kitos susibūrimo vietos. Daugelis per daug atsainiai žiūri į gaisro pavojų, kadangi atrodo, kad niekada neteks su juo susidurti. Tačiau kai tai atsitinka – tenka tik pergyventi, kad laiku buvo nepatikrinti gesintuvai, kurie pavojaus akivaizdoje gali paprasčiausiai neatlikti jiems paskirtos funkcijos. O tai yra labai baisu.

Skaityti visą straipsnį “Gesintuvai – saugai. Tačiau ar visada sauga yra?” »