Gesintuvai – saugai. Tačiau ar visada sauga yra?

parašė , 2020-01-19 17:52

Gaisras yra baisus dalykas, tad nieko keisto, kad žmonės kaip įmanydami stengiasi jo išvengti. Deja, kartais nepavyksta ir tokiu atveju ramiausiai jaučiasi tie, kurie po ranka turi įranga, kuri gali padėti susitvarkyti su gaisro pavojumi. Šiuo metu tai yra gesintuvai, kurie turi būti kiekvienuose namuose, biuruose bei transporto priemonėse.

Žinoma, seni gesintuvai dažniausiai nėra labai geri. Siekiant įsitikinti, kad jie vis dar gerai veikia – būtina gesintuvų patikra. Ji turi būti atliekama reguliariai. Ne tik todėl, kad taip nustato įstatymai, tačiau kiekvienas asmuo turi jaustis atsakomybę už savo darbuotojus bei namus.

Gesintuvų patikra turėtų būti atliekama reguliariai ir tokia paslauga tikrai turėtų naudotis ne tik įmonės. Žinoma, ypač tokios organizacijos, kuriose yra vaikai, tiek mokyklos, tiek kitos susibūrimo vietos. Daugelis per daug atsainiai žiūri į gaisro pavojų, kadangi atrodo, kad niekada neteks su juo susidurti. Tačiau kai tai atsitinka – tenka tik pergyventi, kad laiku buvo nepatikrinti gesintuvai, kurie pavojaus akivaizdoje gali paprasčiausiai neatlikti jiems paskirtos funkcijos. O tai yra labai baisu.

Gesintuvai taip pat gali būti labai skirtingu gamintojų ir žmonės, kuriems dažnai tenka susidurti su tokia įranga, pastebi, kad skiriasi jų kokybė. Kol vieni kur kas patvaresni, jų patikra turi būti atliekama rečiau, kadangi jie puikiai tarnauja, tuo tarpu kiti yra kur kas lepesni ir reikalauja daugiau priežiūros. Siūlome skaityti kitų žmonių paliktus komentarus apie įranga ir naudotis tik tais, kurie pristatomi kaip patys geriausi.

Svarbiausia rinktis gerus gesintuvus ir tuo pačiu bet kuriuo atveju juos reguliariai tikrinti. Tokiu atveju galėsite būti visiškai ramus, kad atsiradus bet kokiems nesklandumams jie bus greitai ir paprastai sutvarkyti. O kadangi tokias paslauga yra greita ir pigi – jos galimybėmis pasinaudoti yra tiesiog būtina.

Kiekvienas vadovas turi pats pasirūpinti, kad sauga įmonėje būtų. Ir tai prasideda nuo reikalingos įrangos ir užtikrintumo, kad darbuotojai žinos ką daryti kritinės situacijos metu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *