Kokias lauko duris pasirinkti?

parašė , 2020-01-16 20:49

Lauko durys yra vienas iš svarbiausių pirkinių, kuriuos renkantis reikia skirti laiko pasirinkimui. Jos gali būti iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, gali būti plastikinės ar medinės lauko durys. Labai svarbu, kad durys atliktų tokias svarbias funkcijas, kaip saugumas ir šilumos sulaikymas. Be to, ne mažiau svarbu, kad jos būtų tinkamai priderintos prie pastato eksterjero ar namų vidaus interjero, pavyzdžiui, hole grindjuostės ir lauko durys turi derėti tarpusavyje. Ką dar svarbu žinoti, jei ieškote tinkamiausių lauko durų?

DurysVienas iš svarbiausių kriterijų, kuris turi rūpėti pirkėjams susijęs su saugumu. Durys turi turėti saugumo standartą, kuris jums tinkamiausias. Tai reiškia, kad ne tik durų medžiagos yra svarbios, bet ir spyna, ir jos visas mechanizmas. Taip pat svarbu ir tai, kaip tinkamai bus sumontuotos durys bei kokios sutvirtinimo briaunos pasirinktos. Tai tik maža dalis svarbių saugumo elementų. Dažniausiai pirkėjai nesupranta, kas svarbu norint, kad lauko durys būtų saugios, todėl reikia, kad ieškoti patikimų gamintojų arba pardavėjų, kurie parduoda saugumo reikalavimus atitinkančias lauko duris. Be to, ne mažiau svarbu, kad tinkamai parinktos durys būtų montuojamos specialistų, kurie išmano šiuos darbus bei turi darbinės patirties. Priešingu atveju net ir aukščiausius saugumo reikalavimus atitinkančios durys nebus saugios, jei jos bus blogai sumontuotos.

Durų šiltumas yra dar vienas svarbus kriterijus. Tam svarbu tiek medžiaga, iš kurios gaminamos durys, tiek ir konstrukcijos apšiltinimas. Dažniausiai norintys šilumą sulaikančių durų renkasi medieną arba plastiką. Tai reiškia, kad populiarios yra plastikinės arba medinės lauko durys. Jos puikiai sulaikys šilumą, tik svarbu, kad būtų pagamintos laikantis nustatytų reikalavimų ir iš aukštos kokybės medžiagų.

Dar vienas pasirinkimo kriterijus susijęs su eksterjeru ir interjeru. Reikia duris derinti prie namo išorės medžiagų ir vaizdo. Taip pat reikia derinti ir durų medžiagas ar spalvas, kurios dera su hole esančiomis spalvomis, pavyzdžiui, durys ir grindjuostės šioje erdvėje atrodys suderintos, jei bus pasirinktos panašios spalvos ar medžiagos. Tiesa, kartais sunku suprasti, kas būtų gražu tiek namo išorėje, tiek ir namo viduje, todėl reikėtų prieš perkant labai gerai viską apgalvoti, o dar geriau būtų kreiptis į interjero dizainerį arba klausti pas durų pardavėjus, kurie galės jums patarti, kurios medžiagos ir spalvos geriausiai dera su tomis medžiagomis, kurios naudojamos jūsų namo eksterjerui ar interjerui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *