Ilgalaikis kreditas internetu

Ilgalaikis kreditas

parašė , 2012-07-25 15:49

Ilgalaikis kreditas – tai sutartis, kuria vieno asmens (įmonės) turtas (pinigai) perduodami kitam asmeniui ar įmonei. Sutariama, ar gavėjas turės grąžinti tiek, kiek pasiskolino, ar turės mokėti nustatytas palūkanas. Daugelis susipainioja, kai išgirsta žodžius „kreditas“ ir „paskola“ ir nebesupranta, kuo jie skirtingi. Kreditas – tai sutartinė prievolė, o paskola prilyginama sandoriui. Be to, paskolų būna įvairių, pavyzdžiui, būsto, trumpalaikė, ilgalaikė. Šįkart – apie ilgalaikę (kas tai yra, ir, kaip populiaru sakyti, su kuo ji valgoma).

Iš pavadinimo aišku, jog ilgalaikis kreditas – tai pinigų paskolinimas ilgesniam laikotarpiui. Dažniausiai jos prašo tie, kuriems tam tikru metu reikia tam tikros pinigų sumos, o greitojo kredito nepakanka. Neretai tenka susidurti su ilgalaikiu kreditu besiruošiantiems pradėti nuosavą verslą, nors skolinamasi ir kitokiais atvejais.

Skaityti visą straipsnį “Ilgalaikis kreditas” »

Galima gauti nuomininko paskolą su blogu kreditu?.

parašė , 2012-07-13 21:47

Su dauguma paskolų tipų labai sudėtinga gauti finansus, nesant būsto savininkas ar turėti kažkokį kitą tipą turto, į kurį greitas kreditas gali būti gauta į.

Nuomininko kreditas, antra, yra specialiai suprojektuoti, kad pasiūlytų trumpas vidutinės trukmės finansų sprendimams žmonėms, kurie nėra būsto savininkai ir gyvena išnomuotame sutarime. Šitie paskolų tipai yra taip pat geriausias vidutinės trukmės kreditas sprendimas nuomininkams su blogu kreditu, ar jokia kredito istorija apskritai.

Nuomininkai tipiškai sugeba kreiptis dėl Nuomininko Paskolų nuo 1000£ į 5000£ ir atsilyginti per 12 mėnesių 60 mėnesių. Tuo metu, kai tai gali atrodyti lengvu sprendimu finansavimo naujo automobilio, šventės ar kad ir kas atvejis gali būti, potencialiems kreditas gavėjams svarbu būti atsargu
Skaityti visą straipsnį “Galima gauti nuomininko paskolą su blogu kreditu?.” »