Internetinė televizija

Kas yra internetinė televizija?

parašė , 2020-03-26 22:47

TelevizijaDaugelį metų, buvo žinomi tik keli galimi būdai, norint žiūrėti televiziją. Dažniausiai šie būdai buvo įvardijami, kaip analoginė arba kabelinė televizija. Analoginės televizijos principu, antena priimdavo radijo signalus, kuriuos perdavus į Jūsų televizorių ekranus, pasirodydavo vaizdas bei garsas. Naudojantis kabeline televizija, būdavo jungiami laidai prie priedėlio arba blokelio, kuris priimdavo kabelinės televizijos tiekėjų siunčiamus signalus. Tokiu principu, televizoriai būdavo sujungiami su artimiausia kabelinės televizijos stotimi, kurios veikimo principas būdavo, kaip vienos didelės antenos. Skirtumas tarp analoginės bei kabelinės televizijos buvo akivaizdus: sumažėjo trikdžių (vaizdas ir garsas buvo svaresni).

Laikui bėgant, atsirado dar inovatyvesnių televizijos siunčiamų signalų priėmimo būdų. Skaitmeninės televizijos atsiradimas, įnešė nemažai naujovių (papildomų funkcijų, dar geresnę vaizdo bei garso kokybę ir pan.) Buvo pradėta ne tik įrašinėti mėgstamus televizijos kanalus, bet juos žiūrėti ir išmaniuosiuose įrenginiuose (kompiuteriuose, telefonuose bei planšetėse). Tokia televizija buvo pradėta vadinti internetine televizija.

Interneto televizija, paprastai tariant, yra vaizdo ir garso įrašas, teikiamas interneto ryšiu. Ši televizija taip pat žinoma, kaip interneto protokolo televizija arba trumpiniu IPTV. Internetinę televiziją galima žiūrėti ne tik per televizorius, o ir visuose kompiuteriuose arba mobiliuosiuose įrenginiuose (telefonuose ir planšetėse). Taip pat, norėdami įsigyti šią televiziją, rekomenduojame rinktis Mezon internetą.

Skaityti visą straipsnį “Kas yra internetinė televizija?” »