Kas yra internetinė televizija?

parašė , 2020-03-26 22:47

TelevizijaDaugelį metų, buvo žinomi tik keli galimi būdai, norint žiūrėti televiziją. Dažniausiai šie būdai buvo įvardijami, kaip analoginė arba kabelinė televizija. Analoginės televizijos principu, antena priimdavo radijo signalus, kuriuos perdavus į Jūsų televizorių ekranus, pasirodydavo vaizdas bei garsas. Naudojantis kabeline televizija, būdavo jungiami laidai prie priedėlio arba blokelio, kuris priimdavo kabelinės televizijos tiekėjų siunčiamus signalus. Tokiu principu, televizoriai būdavo sujungiami su artimiausia kabelinės televizijos stotimi, kurios veikimo principas būdavo, kaip vienos didelės antenos. Skirtumas tarp analoginės bei kabelinės televizijos buvo akivaizdus: sumažėjo trikdžių (vaizdas ir garsas buvo svaresni).

Laikui bėgant, atsirado dar inovatyvesnių televizijos siunčiamų signalų priėmimo būdų. Skaitmeninės televizijos atsiradimas, įnešė nemažai naujovių (papildomų funkcijų, dar geresnę vaizdo bei garso kokybę ir pan.) Buvo pradėta ne tik įrašinėti mėgstamus televizijos kanalus, bet juos žiūrėti ir išmaniuosiuose įrenginiuose (kompiuteriuose, telefonuose bei planšetėse). Tokia televizija buvo pradėta vadinti internetine televizija.

Interneto televizija, paprastai tariant, yra vaizdo ir garso įrašas, teikiamas interneto ryšiu. Ši televizija taip pat žinoma, kaip interneto protokolo televizija arba trumpiniu IPTV. Internetinę televiziją galima žiūrėti ne tik per televizorius, o ir visuose kompiuteriuose arba mobiliuosiuose įrenginiuose (telefonuose ir planšetėse). Taip pat, norėdami įsigyti šią televiziją, rekomenduojame rinktis Mezon internetą.

Principas panašus, kaip analoginės ar kabelinės televizijos – didžiausias skirtumas tas, kad informacija internetu siunčiama kaip duomenys. Tuo pat metu internetinėje televizijoje galima rasti kur kas daugiau funkcionalumo. Be daugybės visiems žinomų laidų, kurias galima rasti didžiuosiuose tinkluose, daugelis interneto svetainių siūlo savarankiškai sukurtas programas, skirtas žmonėms, turintiems specifinių pomėgių. Jei atsirastų poreikis, žiūrėti laidas apie vegetariško maisto gamybą, tai būtų ne problema. Internetinė televizija sukuria televizijos kanalų pakeitus, atsižvelgiant į Jūsų unikalius poreikius.

Vis dėl to, jei yra poreikis internetinės televizijos principu, žiūrėti laidas realiuoju laiku per savo išmaniuosius įrenginius, už tai, dažnu atveju reikia primokėti. Taip yra dėl to, kad realių transliacijų rodymas, dažniausiai nėra įtraukiamas į vieną paslaugų paketą.

Internetinė televizija yra nauja ir sparčiai populiarėjanti paslauga, todėl yra daugybė būdų, kaip ją įsigyti. Tačiau, su šia gausa atsiranda ir problema: kokybė, turinys bei kaina, skirtingų tiekėjų, gali smarkiai skirtis. Todėl, jeigu susidomėjote internetine televizija, galite pradėti ieškoti plano, kuris labiausiai atitinka Jūsų išsikeltus poreikius. Visi TV ir interneto planai yra randami MyPlan.lt svetainėje, todėl jei susidomėsite internetinės televizijos teikiamomis galimybės, užsukite!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *