Krūtų didinimas

Ruošimasis krūtinės didinimo operacijai

parašė , 2019-01-02 14:56

Jeigu nusprendėte, kad krūtinės didinimo operacija jums yra būtina, kadangi ji suteiks kur kas daugiau patikėjimo savimi ir tuo pačiu padės geriau jaustis – siūlome išbandyti galimybę ir pagerinti savo gyvenimo kokybę. Tiesa, kaip ir visos kitos operacijos, kaip ir krūtų didinimas reikalauja laiko, pastangų bei dėmesio, kadangi tik skyrus jo užtektinai pavyks jaustis ramiu, kad pavyko pasiekti išties puikų rezultatą, kuris džiugina ir kuris suteikia galimybę džiaugtis tvarkingai atlikta operacija.

Tinkamai pasiruošus operacijai galite jaustis rami, kad pati operacija bus neatsiejama ir nuo tinkamiausio rezultato. Jūsų dėmesiui nurodysime kelias esmines smulkmenas, kurias turi žinoti kiekvienas, kuris ruošiasi kartų didinimo operacijai.

Geriausią visą pagrindinę info gauti iš savo chirurgo, o ne internete rašytų komentarų. Paprasčiausiai daugelis žmonių dalinasi naudingais patyrimais, tačiau kiekvienu atveju jie skiriasi, kadangi skiriasi ir kiekvieno asmens situacija. Taigi, siūlome neskubėti, rinktis atsakingai ir tokiu atveju galėsite jaustis ramus, kad radote tai, kas jums labiausiai tinka. Taip pat siūlome apgalvoti, kiek laiko reikės atostogų, kad pavyktų visiškai pasveikti ir tuo pačiu gerai jaustis. Tiesiog daugeliui žmonių atrodo, kad kartų didinimas yra labai paprasta operacija, tad tuo pačiu jai nereikia daug laiko sveikimui. Tai nėra tiesa. Laiko reikia, kadangi kaip ir bet kokias kitais žaizdos turėjimo atvejais kūnui reikia atsigauti ir tik laikas gali padėti tai pasiekti. Toliau reikia nepamiršti, kad po operacijos reikės gerti vitaminus be įsigyti kitas priemones, kurios garantuoja, kad organizmas greitai bei sėkmingai atsigaus, kad jums pavyks atsistoti ant kojų ir džiaugtis tuo nuostabiu rezultatu, kurį pavyko gauti.

Skaityti visą straipsnį “Ruošimasis krūtinės didinimo operacijai” »

Krūtų didinimas ir žindymas: ar tai suderinama?

parašė , 2018-12-14 16:36

Krūtų didinimo operacija šiuo metu yra viena iš dažniausių plastinių operacijų Lietuvoje. Klaidingai galvojama, kad ją darosi tik tos moterys, kurios yra paviršutiniškos. Tikrai ne, kadangi į gydytojus labai dažnai kreipiasi moterys turėdamos itin neproporcingą krūtinę. Norint ją padaryti kiek simetriškesne operacija yra būtina.

Krūtų didinimas, juolab, visiškai nepakeičia esamo gyvenimo išskyrus tai, kad po operacijos moterys kur kas labiau savimi pasitiki, jaučiasi drąsesnės ir paprasčiausiai GYVENA. Jeigu dar neturėjote vaikų, tačiau galvojate apie tai – nepergyvenkite, kadangi net ir su krūtų implantais galima maitinti vaiką.

Chirurgai akcentuoja, kad krūtų didinimo metu nėra liečiamos pieno liaukos, taigi ir po operacijos moters organizme viskas veiks taip pat kaip iki tol. Tai reiškia, kad moterys sėkmingai galės žindyti vaikus net ir pasirinkus dirbtinę krūtinę. Ir jokio skirtumo, kurio pobūdžio krūtinės didinimas bus pasirenkamas: su silkonais arba su riebalų papildymų. Svarbiausia, kad vaikas žmogaus organizmas veiks lygiai taip pat kaip iki tol, tad nereikia prisigalvoti įvairiausių netikrų mitų, kurie gali Jums trukdyti pasinaudoti tokia puikia galimybe pagražinti savo kūno linijas.

Skaityti visą straipsnį “Krūtų didinimas ir žindymas: ar tai suderinama?” »