Krūtų didinimas ir žindymas: ar tai suderinama?

parašė , 2018-12-14 16:36

Krūtų didinimo operacija šiuo metu yra viena iš dažniausių plastinių operacijų Lietuvoje. Klaidingai galvojama, kad ją darosi tik tos moterys, kurios yra paviršutiniškos. Tikrai ne, kadangi į gydytojus labai dažnai kreipiasi moterys turėdamos itin neproporcingą krūtinę. Norint ją padaryti kiek simetriškesne operacija yra būtina.

Krūtų didinimas, juolab, visiškai nepakeičia esamo gyvenimo išskyrus tai, kad po operacijos moterys kur kas labiau savimi pasitiki, jaučiasi drąsesnės ir paprasčiausiai GYVENA. Jeigu dar neturėjote vaikų, tačiau galvojate apie tai – nepergyvenkite, kadangi net ir su krūtų implantais galima maitinti vaiką.

Chirurgai akcentuoja, kad krūtų didinimo metu nėra liečiamos pieno liaukos, taigi ir po operacijos moters organizme viskas veiks taip pat kaip iki tol. Tai reiškia, kad moterys sėkmingai galės žindyti vaikus net ir pasirinkus dirbtinę krūtinę. Ir jokio skirtumo, kurio pobūdžio krūtinės didinimas bus pasirenkamas: su silkonais arba su riebalų papildymų. Svarbiausia, kad vaikas žmogaus organizmas veiks lygiai taip pat kaip iki tol, tad nereikia prisigalvoti įvairiausių netikrų mitų, kurie gali Jums trukdyti pasinaudoti tokia puikia galimybe pagražinti savo kūno linijas.

Žinoma, jeigu norite, kad krūtų didinimas būtų atliekas tvarkingai nesukeliant Jūsų organizmui pavojaus ir tuo pačiu norint, kad gydytojas ir po procedūros Jums skirtų kuo daugiau laiko – reikia pasirinkti kokybišką instituciją, kuri teikia operacijas.

Krūtų didinimas šiuo metu yra gana dažnai pasirenkama operacija. Tad natūralu, kad atsirado ir nemažai chirurgų, kurie teikia tokias paslaugas. Deja, visi vienodai kokybiškai atlikti paslaugų negali, tad šiuo atveju reikia nuspręsti, ar konkretaus gydytojo pasiūlymas Jums tinka. Svarbiausia pasidomėti ne tik pačia operacija ir pooperaciniu laikotarpiu, kadangi jis taip pat yra labai naudinga ir reikalingas. Juk po operacijos norisi gauti kuo daugiau dėmesio, kuris leistų puikiai jaustis ir tuo pačiu kuo skubiau vėl atsistoti ant kojų.

Krūtų didinimas gali būti Jūsų šuolis link kur kas laimingesnio gyvenimo, kuris neatsiejamas nuo patenkinto kūno. Mylėkite save ir tuo pačiu visi kiti mylės Jus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *