Raspberry pi

Kompiuteris už ledų porcijos kainą. Kaip tai įmanoma?

parašė , 2017-10-02 19:05

Prieš kelerius metus pristatytas mini kompiuteris, kuris kainavo vos kelis dolerius – inovacija, kuri kardinaliai pakeitė požiūri į kompiuteris. Pradėjo keli metai, kompiuterio kaina išliko, tačiau tuo pačiu jis tapo kur kas funkcionalesnis, naudingesnis, o naudojimosi galimybės kur kas platesnės. Būtent toks yra Raspberry pi kompiuteris, kuris šiandien sulaukia itin daug dėmesio. Žmonės džiaugiasi, kad tai visada po ranka esantis kompiuteris, kuriuo galima ne tik žaisti, tačiau ir mokytis.

Kompiuterio gamintojai, kurie nori šviesti visuomenę

Raspberry piRaspberry pi kompiuteriai tiekiami iš specialaus fondo, kuris yra D. Britanijoje. Tai ne pelno siekianti organizacija, kurios tikslas paskatinti vaikus mokytis programuoti. Orientuojamasi į tuos vaikus, kurie neturi galimybės įsigyti įprasto kompiuterio. Taigi, tam tikras prasme orientuojamasi į kiek vargingesnes šeimas. Neseniai Lietuvoje pasirodė labai panaši akcija, kuri taip pat skirta mokyti vaikus ir suteikti galimybę apie mini kompiuterius sužinoti ir tiems, kurie negali sau leisti įsigyti nuosavą įrangą. Kompiuteriai yra dovanojami. Toliau kiekvienos mokyklos bei bibliotekos tikslas yra suteikti galimybes vaikui prisijungti prie kitos technikos, kuri leidžia įrangą padaryti kur kas funkcionalesne.

Koks mini kompiuteris yra geriausias?

Raspberry pi šiuo metu yra techniškai išpuoselėtas kompiuteris, kurį renkasi vis daugiau programuoti išmokti norinčių žmonių. Kadangi pasirinkimas yra itin platus, naudinga palyginti ku daugiau mini kompiuterių, kad pavyktų atrasti tai, ko ieškote.

Skaityti visą straipsnį “Kompiuteris už ledų porcijos kainą. Kaip tai įmanoma?” »