Kompiuteris už ledų porcijos kainą. Kaip tai įmanoma?

parašė , 2017-10-02 19:05

Prieš kelerius metus pristatytas mini kompiuteris, kuris kainavo vos kelis dolerius – inovacija, kuri kardinaliai pakeitė požiūri į kompiuteris. Pradėjo keli metai, kompiuterio kaina išliko, tačiau tuo pačiu jis tapo kur kas funkcionalesnis, naudingesnis, o naudojimosi galimybės kur kas platesnės. Būtent toks yra Raspberry pi kompiuteris, kuris šiandien sulaukia itin daug dėmesio. Žmonės džiaugiasi, kad tai visada po ranka esantis kompiuteris, kuriuo galima ne tik žaisti, tačiau ir mokytis.

Kompiuterio gamintojai, kurie nori šviesti visuomenę

Raspberry piRaspberry pi kompiuteriai tiekiami iš specialaus fondo, kuris yra D. Britanijoje. Tai ne pelno siekianti organizacija, kurios tikslas paskatinti vaikus mokytis programuoti. Orientuojamasi į tuos vaikus, kurie neturi galimybės įsigyti įprasto kompiuterio. Taigi, tam tikras prasme orientuojamasi į kiek vargingesnes šeimas. Neseniai Lietuvoje pasirodė labai panaši akcija, kuri taip pat skirta mokyti vaikus ir suteikti galimybę apie mini kompiuterius sužinoti ir tiems, kurie negali sau leisti įsigyti nuosavą įrangą. Kompiuteriai yra dovanojami. Toliau kiekvienos mokyklos bei bibliotekos tikslas yra suteikti galimybes vaikui prisijungti prie kitos technikos, kuri leidžia įrangą padaryti kur kas funkcionalesne.

Koks mini kompiuteris yra geriausias?

Raspberry pi šiuo metu yra techniškai išpuoselėtas kompiuteris, kurį renkasi vis daugiau programuoti išmokti norinčių žmonių. Kadangi pasirinkimas yra itin platus, naudinga palyginti ku daugiau mini kompiuterių, kad pavyktų atrasti tai, ko ieškote.

Žinoma, naudinga pasitarti su specialistais, kurie gali rekomenduoti, kokia įranga Jums labiausiai tinka ir kokia geriausiai tinka tiems, kurie dar tik pradeda domėtis. Kadangi šių mini kompiuterių pasirinkimas labai platus, daugeliui paprasčiausiai kyla klausimas koks geriausias ir kokius priedus pirkti, kad būtų galima mokytis ir gauti kažkokios linksmesnės naudos.

  • Pirmiausia įvertinkite, kokios talpos SD kortelė yra reikalinga.
  • Skiriasi ir mini kompiuterio dydis. Koks Jums tinka labiausiai?
  • Taip pat rekomenduojame plačiau pasidomėti apie priedų galimybes.
  • Taip pat reikia nepamiršti ir galingumo, kuris gali skirtis.
  • Kompiuteriai skiriasi ir savo funkcionalumu.
  • Kaip jau minėjome, konsultacija su specialistu visada labai išeina į naudą.

Ar verta įsigyti šį kompiuterį?

Apie Raspberry pi bei arduino kompiuterius paskutiniu metu kalbama gana daug. Kol vieni tikina, kad tai įranga galinti kardinaliai pakeisti žmogaus gyvenimą ir paskatinti jį visiškai kitaip pažvelgti į aplinką, kuri mus supa, tuo tarpu kiti galvoja, kad tai dar viena pramogai skirta priemonė. Geriausia įsitikinti jo nauda įsigijus. Kadangi kompiuteris labai pigus – kiekvienas gali sau leisti nusipirkti šį mažą, tačiau galingą kompiuterį.

Šis mini kompiuteris yra itin populiarus, kadangi:

Jis itin mažas, taigi nesunkiai galite transportuoti iš vienos vietos į kitą. Jis telpa kišenėje arba piniginėje, tad nereikia pergyventi, kad kompiuteris nebus visada po ranka. Jis visada gali būti Jūsų kišenėje.

Taip pat didelis pliusas yra tai, kad kompiuteris niekada nekaista, taigi juos galima naudotis labai ilgą laiko tarpą ir visiškai nesukti galvos, kad gal jam būtų laikas pailsėti.

Galiausiai, šis mini kompiuteris gali būti naudojamas labai skirtingiems darbams atlikti, tad tai didelis privalumas ieškantiems universalumo bei funkcionalumo.

Raspberry pi – tai inovatyvus kompiuteris, kuris leidžia greitai ir paprastai atlikti įvairiausius darbus. Nuo šio mokytis yra tikras malonumas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *