Gėles galima dovanoti ne tik mylimajai

parašė , 2017-12-31 15:30

Įprasta vaizduoti, kad gėlės iš https://memeliogeles.lt, iš turgaus ar parduotuvės yra dovanojamos paprastai tik mylimai moteriai. Tačiau tai tikrai nėra tiesa, nes gėles dovanoti galima visokiomis progomis, skirtingiems žmonėms. Netikite? Štai jums šiek tiek daugiau apie tai.

Gėlės mamai

MemelisVisų pirma, gražių geliu puokstes dezutese gali nors ir be jokios priežasties būti dovanojamos mamai. Juk mūsų mamos padarė dėl mūsų tiek daug, kad mes būtume laimingi. Veikiausiai niekuomet mamos negauna tiek pripažinimo ir tiek padėkos, kiek jos iš tiesų vertos. Labai daug vaikų užaugę paprastai savo mamas ar tėvus tiesiog dėl ko nors kaltina. Tėvą kaltina mažiau, nes laiko didesniu autoritetu ir bijo vyriškai jėgai pasipriešinti, jaučiant, kad jis stipresnis. Mamą visuomet kaltina labiau. Kaltinama, kad ne taip auklėjo, kad neleido to ar ano, kad laiku kažko nepasakė, neparodė, nesudraudė arba per daug draudė. Kad barė, baudė, netikėjo, įtarinėjo ar per daug gyrė. Tačiau tik patys susilaukę savo vaikų imame vertinti tai, ką dėl mūsų darė tėvai. Tai visiškai naujas ir kitoks gyvenimo etapas. Ir apie jį reikia galvoti kaip apie suteiktą jums tam, kad pabūtumėte kitoje pusėje, kad įvertintumėte, juk visada esate tik grandinės dalis. Taigi, gėlių mamai padovanoti reikia dažniau. Ir nereikia laukti tos standartinės moters dienos arba kalendoriuje apibrauktos motinos dienos. Būti mama reiškia tikrai daug ir mamą savo, kol ją turite, sveikinkite ir lankykite dažniau. O gėlės ją tikrai pradžiugins.

Gėlės mokytojai

Taip pat pamirštame atsidėkoti ir gyvenimo mokytojams. Kartais vieno dalyko mokytojas mokykloje ar popamokinėje veikloje tampa ir viso gyvenimo mokytoju. Iš to vieno mokytojo mes išmokstame šilumos, meilės, gerumo, išmokstame to, ko negalėjome gauti kitur. Tai tampa nuostabiu dalyku ir mes visada jaučiamės patobulėję. Atsidėkokime savo mokytojams už tai, ką jie dėl mūsų padarė. Ir atsidėkokime jiems kuo greičiau, kad galėtume pasakyti – gyvenau ir dariau viską taip, kaip reikėjo. Gėlės – gražiausia simbolinė padėka. Galite parinkti nuostabią puokštę, o kartais ir pridėti saldumynų, knygų ar kokių nors suvenyrų.

Gėlės vyrui

Visuomet galvojama, kad tik moterims galima dovanoti gėles. Tačiau per jubiliejus, per dideles šventes, per gražias ir nuostabias progas mes turime pasveikinti ir vyrus. Juk ir jie verti to paties pagarbos ženklo, savaime nei moteriško, nei vyriško – gėlių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *