Ką naudingo galima nuveikti keliaujant autobusu?

parašė , 2018-01-24 10:54

Mikroautobusai nuomaiJei važiuojate į tolimą kelionę su https://www.nlbus.lt/lt/mikroautobusu-nuoma ar kitu tarptautiniu autobusu, galbūt turėsite daug laiko. Patogu, nereikia patiems vairuoti, lieka laiko apmąstymams. Arba, kažkokiai veiklai, kuriai anksčiau neradote laiko. Ką naudingo ir prasmingo arba smagaus galima nuveikti, važiuojant autobusu?

Perskaityti atidėliotas knygas

Jeigu su https://www.nlbus.lt/lt/mikroautobusu-nuoma-vilniuje pasileidote į kelionę, nepamirškite, kad dabar prasideda ne tk kelionė miestais ir laukais, bet ir kelionė po teksto planetą. Jus už nosies gali vesti puikus pasakojimas, nuostabus romanas, ir jūs net nepajusite, kaip jums bus malonu, kaip bus gera, kiek daug teigiamų pokyčių įvyks jumyse. Tiesiog leiskitės į tą kelionę. Susiraskite geriausias metų knygas, arba vertėjų sąjungos geriausiomis išrinktas knygas ir keliaukite, tai bus nuostabus kelias.

Išstudijuoti kelionės vadovą

Praktiškiems žmonėms kelionė autobusu gali suteikti puikią galimybę pagaliau išstudijuoti, pasirinkti ir sutvarkyti savo kelionės planą. Gal turite Lonely Planet kelionės vadovą, o gal internete ieškosite maršrutų. Jeigu autobusu keliaujate į Berlyną, Varšuvą, Gardiną, Rygą ar kitas vietas – toje kelionėje galite susidėlioti viską, kur planuojate nuvykti, ką norite pamatyti. Tai jums beveik nieko nekainuos ir pagaliau jūs skirsite tam laiko.

Peržiūrėti filmus

Jeigu tuos rimtus reikalus jau nudirbote – čiupkite po ranka esantį filmą. Gal autobuse yra įmontuotas ekranas su filmų pasirinkimu. Jei tokios videotekos nėra, galite naudotis savo asmeniniu archyvu, kurį galbūt turite planšetėje arba kompiuteryje. Dabartiniai išmanūs prietaisai neužima daug vietos ir leidžia tikrai šauniai praleisti laiką keliaujant. Peržiūrėkite filmus, pajuskite, kaip gali būti gera keliauti ir būti vienoje vietoje ir kitoje vietoje vienu metu. Jeigu filmai geri ir įtraukiantys, nustebsite, kaip greitai prabėgs kelionė tiesiog įsigyvenus į pagrindinius personažus.

Išklausyti audio knygą

Jeigu jau visus šiuos dalykus nuveikėte – metas įsijungti audio knygą ir pasiklausyti. Iš tiesų, ne visi žmonės gali važiuodami autobusu ar automobiliu skaityti knygas. Yra tokių, kuriuos supykina nuo tokio veiksmo, nes tenka žiūrėti į šokinėjančias raides. Tačiau purtant kelionėje vis tiek galima knygos klausytis. Užsidėkit ausines ir klausykitės. Pro langą lėks kraštovaizdžiai, o jūs išklausysite knygą, apie kurią seniai svajojote.

Gerai išsimiegoti

Miegas – vertingas ir mums labai reikalingas dalykas. Jeigu dėl kelionės rūpesčių nespėjote normaliai išsimiegoti, tą galite planuoti padaryti autobuse. Ypač, jei turite kaklo pagalvėlę, ausų kaištukus ir šiltą pledą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *