Ilgalaikis makiažas antakiams, lūpoms ir akims

parašė , 2016-06-21 13:29

Antakių tvarkymasPermanentinis makiažas per pastarąjį dešimtmetį be galo pasikeitė. Šiandien jis siekia natūralumo, gaivumo, tikro vaizdo iliuzijos. Populiariausia ir pati pirma permanentinio makiažo technika buvo naudota antakiams – šiandien antakių permanentinis makiažas gali pasigirti be galo dideliu progresu, ypatingai įžengus microblading antakių technikai. Kiekviena moteris, kuri pavargo kasdien ryškinti savo antakius pieštuku ar šešėliais, tačiau neturi pakankamai plaukelių tam, kad galėtų nenaudoti šių priemonių, žino šią techniką ir jos privalumus. Tačiau šiandien nutarėme apžvelgti ne tik šią antakių techniką, kuri jau nebėra pati populiariausia, tačiau ir kitas permanentinio makiažo paslaugas.

Lūpos, antrakiai ir net akys

Kaip ir minėjome anksčiau, antakių permanentinis makiažas nuo pat pradžių yra pati populiariausia sritis, kuri nuolat tobulėja. Lietuvoje norint pasigražinti ilgalaikiu antakių makiažu naujausiomis technikomis tenka laukti iki kelių mėnesių eilės bei taipogi sumokėti daugiau nei 200 eurų. Internete į paieškos sistemą įvedus „microblading eyebrows“ galima pamatyti begalę įvairių darbų pavyzdžių, kurie iš karto sudarys įspūdį, kad šiandien populiariausia – natūralumas. Viena populiariausių ilgalaikio makiažo antakių technikų šiandien – tai Fluffy arba kitaip vadinami Ombre antakiai. Tai sąjunga 6D antakių technikos ir šešėliavimo, kai piešiami atskiri plaukeliai sukurti vešlumo įspūdį bei pasitelkiama šešėliavimo technika tam, kad sukurtį įspūdį lyg ką tik iš grožio salono.

Sekantis po ilgalaikio antakių makiažo, seka lūpų permanentinis makiažas. Jo tikslas suteikti lūpoms aiškesnę formą, paryškinti spalvą, suteikti putlumo kiekvienai dienai. Kaip ir visos ilgalaikio makiažo technikos – ši taip nuskausminama. Pasirinkta spalva, dažniausiai spalvų mišiniu, yra pabrėžiamas natūralus lūpų kontūras arba kuriamas naujas, tačiau lygiai taip pat – atsižvelgiant į natūralių lūpų formą. Vienos moterys pageidauja tik kontūro, o norinčios ir paryškinti lūpų spalvą renkasi kotūrą bei lūpų užpildą – šia technika dažais padengiamos visos lūpos, taip paryškinama jų spalva, kuri sugijus atrodys kaip natūrali pačios moters lūpų spalva.

Trečia pagal populiarumą ilgalaikio makiažo tecnika tai akių pabrėžimas. Iš pažiūros, pati skaudžiausia technika, nes atliekama ypatingai jautrioje vietoje – arti akių, tačiau nereikia pamiršti, kad skausmas procedūros metu nejaučiamas – ji nuskausminama. Procedūros metu suteikiamas nuolat pasidažiusios moters įvaizdis. Pasirinktinai, pabrėžiama viršutinė voko dalis arba kraštelis prie apatinių blakstienų. Atlikus šią techniką moteris nebeturi kasdien pabrėžti savo akių – jos visada atrodys ryškios ir išraiškingos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *