Ką daryti, kai bedarbiui neduoda paskolos

parašė , 2017-06-01 23:58

Bedarbiai skolinasi pinigųCivilizuotame pasaulyje yra visiškai normalu, kad paskolos bedarbiams asmenims nėra suteikiamos jokiomis arba beveik jokiomis sąlygomis, kadangi tai priveda prie finansinių, o ir moralinių problemų. Ką daryti, jeigu bedarbiui reikia paskolos?

Kodėl paskolos nesuteiks bedarbiams

Žinoma, pirmiausia kreditai bedarbiams bus net nesuteikti. Neįmanoma paslėpti fakto, kad neturi oficialių pajamų, kadangi specialiuose registruose yra kaupiama informacija apie tai, ką žmogus gali, ir ko negali. Jeigu pajamų gauti jis negali, tuomet ir tegul net nebando skolintis. Kodėl tokia situacija yra ir kodėl paskolos nėra suteikiamos? Įmonės, kurios skolina pinigus, tą daro ne kaip dovaną, o kaip normalią paskolą. Jeigu skolini pinigus – tai dėl to, kad tikiesi iš to uždirbti, iš to gyvuoja ir įvairios paskolų teikimo tarpusavyje platformos, kada į paskolas investuoja pavieniai žmonės, norintys tokią procedūrą atlikti ir iš to uždirbti. Todėl, kad ir kaip bedarbiui reikėtų pinigų, tačiau kreditų bendrovės neskolins, nutuokdamos, kad vargu, ar bedarbis galės paskolą grąžinti. Galiausiai, specialius reikalavimus ir reglamentus taip pat teikia ne tik kredito bendrovės, bet ir nacionaliniai įstatymai bei nuostatai, susiję su atsakingu skolinimu.

Kaip pagerinti savo mokumo istoriją

Tačiau tai, kad kreditai bedarbiams dabar galbūt nesuteikiami, nereiškia, kad jie ir išvis niekada nebus suteikti. Tikrai gali būti, kad kreditus vis tiek bus galima suteikti, tiktai kiek kitokiomis sąlygomis. Pavyzdžiui, kai praeis keletas metų, o asmuo, prašantis paskolos, pagerins savo mokumo istoriją. Visų pirma, ims oficialiai dirbti ir uždirbti, jeigu turi kitų įsiskolinimų, jų atsikratys, grąžins senas skolas.

Kur dar gauti pinigų

Taigi, lieka klausimas, kur išvis gauti pinigų. O jų bedarbiams gauti reikia ten, kur gauna ir visi kiti – užsidirbant. Gal pirmuosius mėnesius ar savaites, ieškant darbo ir padės išgyventi būtent pašalpų įvairių sistemos, tačiau vėliau teks galvoti apie tai, kad pinigai ant medžių neauga, niekas jų neduoda, neskolina ir nedovanoja, jeigu nedirbi. Tad bedarbiui teks išsižadėti savo mylimo bedarbio statuso bei pradėti dirbti. Kol ieškai svajonių darbo, visada galima eiti į tokį, kuris tiesiog atstotų darbą apskritai, būtų pirmasis ir reikalingas, o vėliau rasite ir tą, apie kurį galvojate. Taip pat yra variantas, eiti į darbo biržą ir dalyvauti joje sukurtuose mokymuose bei prisiimti atsakomybę už save ir savo karjerą, keliaujant į įvairius pasirinktus mokymus. O vėliau pagal naują įgytą kvalifikaciją rasti geresnį darbą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *