Ką gali dirbti grafikos dizaineris

parašė , 2016-05-20 23:58

Suraskite dizainerįKai kokioje įmonėje reikia gero dizainerio, tai ne taip ir lengva būna to find a graphic designer. O kai jauni piemenys dar po mokyklos bando stoti į kažkokią tokią specialybę, tai tas affordable web design skamba kaip kažkoks burtažodis. Niekas iš tų, kas dar tik stoja mokytis, paprastai nežino, ką jie veiks gyvenime, ką jie tiksliai nori daryti su tuo grafiniu dizainu. Jūs nežinote – ir mes turbūt nežinome. Tačiau galbūt pats metas išsiaiškinti ir sužinoti. Tad štai keletas dizainerio paskirčių. Ką iš tiesų gali dirbti žmogus, kuris baigia dizainą?

Grafinio dizaino perspektyvos

Daugiausiai ir turėtume kalbėti apie tuos žmones, kurie užsiima grafiniu dizainu. Tam, kad vaizdas, kurį mes iš visų pusių matome nuolat, būtų estetiškas, reikia paskaityti keletą knygų. Reikia pasimokyti keleto dalykų. Reikia neignoruoti faktų apie tai, kad viskas turi savo taisykles, o ne tik remiasi kažkokia intuicija. Be abejo, yra žmonių, kurie gimsta su absoliučia klausa, ir yra žmonių, kurie jau nuo vaikystės kažkodėl moka puikiai suderinti spalvas, atrasti grafinius vaizdo išsidėliojimo principus. Tačiau daugumai žmonių tai ateina ne iš karto, o tą suteikia studijos. Mat vaizdas tiesiog turi savo labai plačius tyrinėjimo laukus, ir apie tai galima mokytis kad ir visą gyvenimą. Taigi, ir grafinio dizaino studijos žmones priveda prie geresnio to vaizdo išmanymo. Nepakanka vien tik mokėti naudotis vaizdo redagavimo programomis, kad galėtum kažką gero su jomis sukurti. Nepakanka tik žinoti, kur yra fotografavimo mygtukas ant foot aparato, kad kažkas gero būtų kadre. Reikia išmanyti ir reikia praktikuotis. Grafinis dizaineris iš savo patirties ir žinių bagažo geba sukurti gražius maketus, spaudos elementus.

Interjero dizainas

Ta pačia vaizdų logika vadovaujasi ir interjero dizaineris. Tik jam dar reikia daug mąstyti ir apie funkcionalumą. Juk interjeras visų pirma yra praktinė erdvė, o jos grožis turi derėti prie paskirties ir funkcijos. Taigi, šis dizaineris dar papildomai mokosi ir statybų, architektūros. Eksterjero dizaineris – ir apie gamtos sąlygas turi daugiau sužinoti.

Drabužių dizainas

Tai turbūt būtent tas dizainas, apie kurį pirmiausiai pagalvojame, vos išgirdę žodį „dizaineris“. Juk daugiausiai rūbų, mados dizainerius mes matome per televiziją, spaudoje. Tokie dizaineriai taip pat turi mokytis savo specifikos, o vėliau gali kurti aukštąją madą kaip meną, arba kažką prieinamesnio vartotojams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *