Ryškus ar blankus vestuvių makiažas?

parašė , 2016-05-20 13:07

Susikurti gražią vestuvių šventę pavyks tik tokiu atveju, jeigu apgalvosite labai daug smulkmenų, kurios būtent ir sudaro visumą. Vestuvinis makiažas – viena iš sudedamųjų dalių į kurią reikia atkreipti kuo daugiau dėmesio. Daugelis moterų kreipiasi į profesionalus, kadangi tiki, jog jų suteikiamos paslaugos labiau tiks ir labiausiai patenkins poreikius. Svarbu yra tai, kad kiekviena jaunoji tiksliai žinotų, ko ji nori ir kaip turėtų atrodyti tobulas makiažas.

Dažniausiai pirmiausia reikia pagalvoti, ar Jums reikia ryškaus, ar kiek blankesnio makiažo. Tokiu atveju pavyks konkrečiau apsibrėžti ribas ir žinoti į kokią profesionalią, kuri teikia vestuvių makiažo paslaugas, kreiptis.

Vestuvės su ypatingu makiažuRyškus makiažas. Pliusai:

 1. Pastebima. Jeigu norite būti vestuvių centre – tokiu atveju labai svarbu išsiskirti. Pasirinkusi labai ryškų makiažą jūs patrauksite aplinkinių žmonių dėmesį. Žinoma, svarbu ir tai, kad minimas ryškus vestuvinis makiažas būtų padarytas kokybiškai.
 2. Išryškinama. Net ir pati blankiausia mergina iš pelytės gali pavirsti princese. Svarbiausia yra tai, jog visažistė žino, kaip ir ką labiausiai verta akcentuoti.
 3. Galima ypač paprasta suknelė. Jeigu pasirinksite labai paprastą suknelę, tokiu atveju Jums puikiai tiks labai ryškus makiažas. Su juo atrodysite puikiai ir tuo pačiu būsite išskirtinė.

Ryškus makiažas. Minusai:

 1. Beskonybė. Kai kurios moterys mano, kad ryškus makiažas yra paprasčiausia beskonybė. O juk nuotaka bus viso ko centre, tad skirti laiko kokybiškam ir lengvam makiažui – būtina.
 2. Nekaltumas. Per vestuves balta spalva simbolizuoja nekaltumą, kuriuo turi dvelkti nuotaka. Jeigu ji bus su labai ryškiu makiažu – tikrai neatrodys labai jau kukli ir nekalta. Nors šiuolaikinės nuotakos dažnai pasirenka net ir labai ryškias sukneles, verta pagalvoti – galbūt šią dieną tikrai reikia atrodyti kuo kukliau.
 3. Nuvarvėjimai. Jeigu nuotaka vestuvių metu labai daug šoks ir panašiai – gali būti, kad ypač didelis makiažo kiekis jai paprasčiausiai nuvarvės. Tokiu atveju bet kokia mergina atrodyti negražiai, o ką jau kalbėti apie tai, kad čia – nuotaka.

Blankus makiažas. Pliusai:

 1. Skoninga. Daugelis moterų ir tuo pačiu visažisto darbą dirbančių asmenų sutinka, kad blankus variantas dažnai kur kas skoningesnis. Paprasčiausiai taip parodoma, kad moteris ir su minimaliu makiažo kiekiu atrodo gražiai.
 2. Tikroji tu. Mažai makiažo suteikia galimybę jums parodysi save tokią, kokia esate.
 3. Galite daryti pati. Dažniausiai minimalius makiažus puikiai moka daryti visos moterys. Juk daugelis yra įpratusios dažytis kiekvieną dieną. Bent jau akių tušas ir vazelinas – būtini.

Blankus makiažas. Minusai:

 1. Nepastebima. Vestuvinis makiažas turi būti skolininkas, tačiau taip pat ir pastebimas. Juk būtent to ir nori visos moterys.
 2. Nešventiška. Siekiant pasipuošti reikia pasirinkti konkrečią aprangą ir tuo pačiu tam tikrą makiažą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *